NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ortodonta w Stalowej Woli, gdzie pójść na pierwsza wizyte???,
~~KubyMama
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 10:43  
Cytuj
Mam pytanie do osób, które leczą swoje zęby ortodontycznie:
do kogo warto sie udać??
gdzie najtaniej??
gdzie najlepiej??


z góry dziękuje za opinie!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 10:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 11:07  
Cytuj
Doktor Violetta Szeląg, gabinet na osiedlu Piaski.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 17:35  
Cytuj
na piaskach jest drogo

 
 
 
 
~~pitson
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 17:48  
Cytuj
Ja polecam Dr. Szoje gabinet na ul. Jana Pawła obok sklepu Frac. Centy takie sobie, za to jakosc usług jest naprawde wysoka ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 18:24  
Cytuj
Ja polecam Dr. Szoje gabinet na ul. Jana Pawła obok sklepu Frac. Centy takie sobie, za to jakosc usług jest naprawde wysoka ;)
ona jest strasznie nieprzyjemna

 
 
 
 
~~KubyMama
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 19:25  
Cytuj
no właśnie, słyszałam, ze dr. Szoja jest strasznie nieprzyjemna i ciężko sie z Nia współpracuje

a pani Szeląg ma strasznie długie terminy oczekiwania i drogo sie tam płaci

a czy był ktoś u pani Zasowkiej na Krzywej??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 21:38  
Cytuj
szelag nie ma tak drogo, ado 14 roku jest chyba za darmo bo ma umowe z NFZ

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 16:33  
Cytuj
Zasowska ma slabe osiagniecia w leczeniu potrafi byc tylko mila Jesli syn niema jeszcze 12 lat idz z nim do Szojowej jest skuteczna a leczenie jest bezplatne

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 21:54  
Cytuj
leczenie dr Z... pozostawia wiele do zyczenia po prostu jak ktos sie nie zna na robocie to niech sie do niej w ogole nie zabiera,efekty mowia same za siebie,zeby po leczeniu sie krzywia tak jak przed leczeniem

 
 
 
 
~~zadowolona
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 22:00  
Cytuj
ja polecam dr Bare ma gabinet w bloku na przeciw domkow na Gorce,bylam jej pacjentka mialam stały aparat,dlugo nosilam ale warto bylo
polecilam kolezance i jej mezowi tez nosili i sa zadowoleni
wada krzywych zebow nie powraca jak po leczeniu innychgood

 
 
 
 
~~sniezynka
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 15:38  
Cytuj
dr Bara zdecydowanie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 20:58  
Cytuj
Polecam dr Walawską z gabinetu Orto-Mix. Leczenie skuteczne.

Dr Barę odradzam - bardzo nerwowa.

 
 
 
 
~~~~~ja~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 21:49  
Cytuj
z tego co ja wiem i co się orientowałam bo sama będę nosiła aparat to właśnie w Orto-Mix jest najdrożej; ja akurat pytałam o aparat kosmetyczny to różnica w cenie jest 700 zł na jednym łuku w porównaniu z cen ą podaną przez dr Szymula-Szelągjezykjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 21:56  
Cytuj
Zenon Mięsak na podskarpowej

 
 
 
 
~~KubyMama
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj
Bardzo dziękuje za wszystkie spostrzeżenia.
To nie moje dziecko będzie miało aparat tylko ja. Dlatego będę płaciła cała odpłatność za aparat.

Waham sie miedzy panią Szeląg a Szoja....
no nic czekam jeszcze na inne opinie, mam jeszcze chwile czasu do zastanowienia.



AA i pytanie do osób mających już aparaty, właśnie zakładane w tych gabinetach:
- jaki jest koszt aparatu
- jaki koszt wizyt, dokręcania itp.


dziękuje i pozdrawiam!! umiechumiech

 
 
 
 
~~KubyMama
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:35  
Cytuj
a jeśli chodzi o orto-mix to słyszałam już o tym gabinecie parę ciekawych opowiadań i chyba będę omijać....

 
 
 
 
~~````ktos````
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:56  
Cytuj
u dr Szeląg 1300 zł zwykły aparat a 1900 zł kosmetyczny przy wizycie 60-70 zł a w Orto-Mix 2600 zł aparat kosmetycznyjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 18:03  
Cytuj
MamaKuby: mozesz przyblizyc sprawe z Ortomixem? Bylem tam - ale nie u ortodony, lecz u zwyklego dentysty... jakie opinie slyszalas o ortomixie?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 19:54  
Cytuj
u dr Szeląg 1300 zł zwykły aparat a 1900 zł kosmetyczny przy wizycie 60-70 zł a w Orto-Mix 2600 zł aparat kosmetycznyjezykjezykjezyk


u dr Bary 1200zł zwykły a wizyta 50, czasami 60 zł

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Zenon Mięsak na podskarpowej


popieram - fajny gosc jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
MamaKuby: mozesz przyblizyc sprawe z Ortomixem? Bylem tam - ale nie u ortodony, lecz u zwyklego dentysty... jakie opinie slyszalas o ortomixie?


słyszałam od swojej dentystki,ze ortodontka tam nie jest za dobra, ze to jakaś osoba bez doświadczenia z Lublina, poprzednia podobno tez nie była super. Moj kolega tam chodził i musi teraz dodatkowy czas nosić aparat......

 
 
 
 
~~KubyMama
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 09:53  
Cytuj
MamaKuby: mozesz przyblizyc sprawe z Ortomixem? Bylem tam - ale nie u ortodony, lecz u zwyklego dentysty... jakie opinie slyszalas o ortomixie?

 
 
 
 
~~KubyMama
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 09:54  
Cytuj
to wyzej z cytatem to moje :haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 23:21  
Cytuj
Na tym forum tylko zawistni lekarze chyba piszą. Jestem pacjentem Dr n med Beaty Walawskiej. Dzieki niej mam prosty łuk i czwórki(lekarka z którą rozmawialem przed rozpoczęciem leczenia kazła mi wyrwać 2 czwórki). Leczenie trwa dlugo i kosztuje nie mało. Ja sprawdziłem i lekarzy i ich efekty, i to ilu pacjentów juz wyleczyli. Wystarczy wklepać to nazwiska w wyszukiwarkę i masz jakie ma doświadczenie. Specjalista otodonta, pracownik kliniki ortodoncji AM Lublin, sekretarz polskiego koła ortodontycznego, współautor podręczników - a co nasze orły ze stalówki mogą powiedzieć o sobie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 07:47  
Cytuj
pani Beato nie Ladnie tak się chwalić,najlepsza jest dr Szeląg,całe szczescie,że jest,bo kto by po pani poprawiał?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »