NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomóż ePolsce skopać Niemca!,
Posty: 5
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 15:44  
Cytuj
Witam!
Chciałbym dzisiaj zachęcić was do gry przeglądarkowej Erepublik. Nie jest to taka gra, w jaką kiedykolwiek graliście. Jest to gra, która opiera się na społeczności. Tutaj sam nikt nie wygra gry, tutaj da się to zrobić tylko razem.
Gra osadzona jest w realiach świata rzeczywistego, mamy większość państw świata. Podczas rejestracji wybieramy miejsce naszego eUrodzenia i płeć. W tej grze można być każdym: zwykłym pracownikiem, szefem firmy, kongresmenem, żołnierzem czy nawet prezydentem. Cyklicznie odbywają się nowe wybory prezydenckie, a gospodarka jest zależna od wielu czynników, tak jak w prawdziwym świecie. Wreszcie, i chyba najważniejsze, wojny. Kraje mogą ze sobą walczyć o tereny z cennymi złożami żelaza, zboża diamentów czy ropy. Obecnie w Europie praktycznie każde państwo jest zamieszane w wojnę. Polska też. Jeszcze miesiąc temu byliśmy na 5-6 miejscu pod względem liczebnością, nie mogliśmy rozdawać kart, ale dzięki temu:
http://demotywatory.pl/600680/Polska
Polska stała się w ciągu dwóch dni najliczniejszym krajem w erepublik i teraz, dzięki temu babyboomowi rozdajemy karty. Zajęliśmy już 6 niemieckich regionów, walczymy o 7, ale musimy pomóc też naszym sprzymierzeńcom. Potężne Węgry (najsilniejszy kraj w erepublik) atakuje naszych sojuszników, upadłe mocarstwo, Rumunię, a Turcy tak jak za czasów średniowiecza próbują wedrzeć się do Europy niszcząc Grecję. Musimy też pomóć w ofensywie naszym najlepszym przyjaciołom, Chorwatom, którzy to, jeśli nie wygrają bitwy, która w tym momencie kończy się za 3 godziny, prawdopodobnie straci niepodległość.
Może jeszcze trochę statystyk:
obecnie w eŚwiecie jest 278 tysięcy eObywatelów
obywatelów z Polskim obywatelstwem jest 38 tysięcy
drudzy w rankingu liczebności USA mają ich 26 tysięcy
Polska posiada 6 rdzennych regionów oraz 6 które zabrała Niemcom.
Zarejestrować możecie się z mojego linku:
http://www.erepu(...)Mr+Exist
lub zarejestrować się sami, różnica jest taka, że kiedy dojdziecie do 6 poziomu, i wy i ja, dostaniemy 5gold (międzynarodowa waluta) czyli około 200 PLN (dla pokazania sumy 0.8 PLN kosztuje w tej chwili najtańszy chlebek)
Erepublik to głównie społeczność więc od razu po rejestracji zapraszam was do rejestracji na polskim forum erepublik, www.erepublik.com.pl/forum oraz na chat IRC na quakenet na kanał #erepublik.pl http://webchat.quakenet.org/

Tutaj jeszcze jakiś filmik promujący erepublik ; )
http://www.youtu(...)dH2yUDdE
Pozdrawiam!
PS. ePolska Cię potrzebuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 15:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 04:23  
Cytuj
Gra wygląda całkiem nieźle na początku , ale po wejściu w tą grę i już prawie wiadomo o co chodzi , aby dalej mieć szanse w tej grze trzeba płacić , gra jest darmowa tylko do pewnego czasu , potem pojawiają się niezbędne opłaty , no cóź ja myślę że ta gra jest kolejnym oszustwem dla Polaków .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 04:37  
Cytuj
Dla fanów gier strategicznych C-Evo http://www.c-evo.org/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 05:03  
Cytuj
tak z pewną dozą nieśmiałości good chciałam koledze zwrócić uwagę na punkt 5 naszego forumowego regulaminu :
5. Masz kilkanaście słówek do zamieszczenia? Zrób to w jednym poście!
pozdrawiam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 05:29  
Cytuj
przepraszam anulka , jeśli mieszkasz w stalowej woli to możemy się umówić na spotkanie i wytłumaczę ci dlaczego użyłem 2 posty , ale fajnie że się tu pojawiłaś i życzę ci
Szczęśliwego Nowego Roku i Wszystkiego Najlepszego I co sobie tylko możesz zamarzyć .

z powazaniem

Maciek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 16:16  
Cytuj
Czango, zupełnie nie rozumiem skąd takie wnioski?
Gram w tą grę od pół roku (teraz na nowym koncie, bo miałem przerwę) i ani razu ani ja, ani nikt z mojej grupy wojskowej golda nie kupił, bo nie trzeba mieć ogromnego talentu ekonomicznego żeby go sobie szybko zgromadzić. za 6 lvl jest 5gold, za reflinki 5g, za medale, ktore zdobywa sie po srednio po 2-3 w miesiacu jest 5gold za jeden, więc to nie jest nic trudnego ; ) Teraz jest najfajniejszy okres do przyłączania się do gry, bo największy babyboom minął i będzie łatwiej z pracą, mamy wojnę, więc na pewno Ministerstwo Obrony Narodowej będzie rozdawało bronie, więc jest pięknie słowem ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 17:10  
Cytuj
nie trzeba placic. Gram juz 7 miesiecy i nie wplacilem ani grosza na konto "ojcow zalozycieli"
http://www.erepu(...)petonzek tutaj podaje reflink , jak ktos chce pomocy w grze to prosze pisac priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2010r. 22:58  
Cytuj
No jeśli tak mówicie to pewnie macie rację , jeszcze będę starał się testować tą grę . Koncepcja gry wydaje mi się interesująca .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2010r. 19:15  
Cytuj
No, a szczególnie, że chwilę temu Polska odniosła chyba swoje największe zwycięstwo i w ciągu 10 minut zniszczyła całą obronę którą Niemcy, Rosjanie i pozostałych 7 sojuszników budowali przez 23 godz 50 min ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 01:00  
Cytuj
A czy muszę pracować w tej samej firmie 30 dni zanim dostanę nagrodę ? czy mogę zmienić pracę jak będzie okazja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 15:12  
Cytuj
Nie nie musisz, wystarczy żebyś codziennie klikał, nieważne gdzie ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 19:57  
Cytuj
Wiem, że nie powinno dawać się dwóch postów pod rząd, ale chciałem odświeżyć temat.
Otóż odkąd tu ostatnio napisałem wiele się zmieniło. Polska wraz z Hiszpanią przejęły Niemcy i Francję, przy okazji połykając Holandię. Potem wraz z sojusznikami zaatkowaliśmy z sześciu stron Wielką Brytanię, zmniejszając ją do jednego regionu, a następnie odsprzedając regiony za ogromne kwoty. Teraz po fatalnym zachowaniu się armii amerykańskiej, jesteśmy w olbrzmymich kłopotach. Wrogi sojusz za 10 dni (czyli po zakończeniu kilku uniemożliwiających atak paktów) zacznie atakować nasze regiony nierdzenne: przede wszystkim Rhone Alps z regionem bogatym w drewno i Berlin z regionem urozmaiconym wysokim wydobyciem zbóż. Jeszcze jest czas, zrekrutować jak najwięcej nowych żołnierzy, wyszkolić i dać broń do obrony naszych regionów! Od tych regionów zależy cała gospodarka ePolski! Jeśli się obronimy, będziemy w stanie wyprowadzić kontratak i zdobycie kolejnego regionu high, najcenniejszego HIGH IRON. Tak więc, polska społeczność Erepublik czeka na Ciebie i Twój demedż! Zarejestruj się już teraz, z bezpośredniego linku: www.erepublik.com
LUB
użyj mojego reflinku, który na 6 levelu pozwoli Ci zdobyć 5gold (w tamtym tygodniu Minister Finansów zmienił kurs PLN 1gold=50PLN), a więc po przeliczeniu 250 złoty, za które możesz kupić przeszło 80 broni, 800 chlebków, czy nawet domek najniższej wartości ; )
Pozdrawiam i zachęcam do gry,
Mr Exist ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 20:41  
Cytuj
Jakby nie te niedobre Niemce to byś nie tłukł się Golfem 2-jką + LPG, a hulałbyś Fiatem 126p czy innym Wartburgiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »