NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
gdzie jecie pizze w st.woli, cenowo i jakosciowo jak to stoi??????
~~A cooo
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 13:51  
Cytuj
Czeklem na pizze mala margarite i placka po wegiersku z ósemki 1h 20 min umiech pani mowila 40-50 min... i zamiast milego kierowcy widzialem dziadka w okularach ktory ani dziekuje ani przepraszam ani spier... .. ostatni raz zamawiam z osemki

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 13:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 15:29  
Cytuj
Ty, AAAcośtam, wiesz, że takie epitety pod adresem innych osób to droga rzecz w sądzie jest? Zaś Ty, JedynaTaka, wymyśl coś od siebie ciekawego albo najpierw sprawdź znaczenie słów, które cytujesz, bo to, że mądrze brzmią wcale Cię z brodzika do wanny intelektualnej nie przeniesie. umiech

 
 
 
 
~~pizzożerca
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 15:54  
Cytuj
Wracając do pytania "Gdzie jecie pizze w Stalowej Woli?" - odpowiadam, ja jem w swoim domu (w Stalowej Woli). Może ktoś je w pośpiechu w samochodzie?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 15:59  
Cytuj
w samochodzie jem kebaby ;0

 
 
 
 
~~janekos
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:12  
Cytuj
w St woli polecam Veronę, kiedyś Diablo a teraz sie popsuła a jakby komuś z Was chciało się kawałek przejechać to w Nisku polecam pizzerie Zelony Młyn (po drugiej stronie Toory, obok sklepu "Groszek") a na Warchołach pizze "u Solka" (pierwsza ulica w prawo kawałek za stacją benzynową która jest po lewej) miejsce może nieciekawe ale pizza godna spróbowaniaumiech

 
 
 
 
~~JedynaTaka
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 13:19  
Cytuj
Przepraszam. Nie mialam zamiaru nikogo obrazac ani wyzywac i mysle ze nikt sie o to nie wkurzyl.A to ze ktos nazwie mnie debilka,idiotka czy pizda mnie bynajmniej jakos mnie nie rusza.Kazdy tam mysli jak sobie chce.Slownik wyrazow obcych,poprawnej polszczyzny itd tez posiadam.BUZIACZKI

 
 
 
 
~~AAAAAAAAAAAAAAAAAA
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 14:37  
Cytuj
ale przeciez napisalem z błedem jezyk wiec to nic nie znaczy bo nie ma takiego slowa w slowniku jezyk tak tutaj inni interpretuja. A jesli ktos chce zalozyc sprawe to prosze koszta pokryc itp... A co do pizzy w nisku owszem W Zielonym mlynie jest smaczna ale za to u solka szkoda gadac jeden wielki shit i nic wiecej... wiecej kasy niz tego smaku i delektowania. Porazka jedna wielka porazka. Pozdrawiam tych ktorym sie podobaja moje wypowiedzi a tym ktorym przeszkadza jak pisze. Jestem na forum a nie na jezyku polskim i bede pisal jak chce i gdzie chce... Wszedzie tylko strasza i straszą

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 08:46  
Cytuj
To później się nie dziw, że będziesz miał dzieci-analfabetów. umiech

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »