NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kto na prezydenta,
~~Era
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 13:46  
Cytuj

Jak osoba która obraża innych i uważa się za pana i władcę, mądrzejszą od wszystkich co mają inne zdanie (znamy takie przykłady w życiu politycznym naszego kraju: Jarosław i Lech Kaczyńscy) nazywa się oderatorem ?? moderator. Jeżeli tak jest to właściciel tej strony już określił położenie tego portalu.

Od zawsze twierdziłem że ten portal to dużo chamstwa osób takich jak poje.... prawdziwy orginalny


 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 13:50  
Cytuj
CYTAT

Jak osoba która obraża innych i uważa się za pana i władcę, mądrzejszą od wszystkich co mają inne zdanie (znamy takie przykłady w życiu politycznym naszego kraju: Jarosław i Lech Kaczyńscy) nazywa się oderatorem ?? moderator. Jeżeli tak jest to właściciel tej strony już określił położenie tego portalu.

Od zawsze twierdziłem że ten portal to dużo chamstwa osób takich jak poje.... prawdziwy orginalny




Witamy No To Frugo pod znakiem Ery umiech
Wskaż choć jedną moją wypowiedź, w której kogoś obraziłem sam z siebie, a nie w ramach riposty. Już większego tonu mentorstwa, pozjadania wszystkich rozumów, monopolu na wszystko od waszej opcji, nie spotkałem nigdzie. A, że nie daje po sobie jeździć jak po burej suce, to inna kwestia.

I nie martw się o moją moderacje, bo jestem nim tylko z nazwy. Nie wiem, jak się uruchamia taką funkcję technicznie, więc na pewno cię nie będę kasował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DJ_PIMPEQ
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 18:44  
Cytuj
Brak mi słów na indolencje, ignoranctwo, naiwność i bezdenną głupotę respondentów... czy ktokolwiek zadał sobie pytanie jakie są skutki prezydentury tego komicznego alkoholika ? Podkreślam w ciągu prawie 6 lat nic innego nie robi jedynie sortuje sprawy wewnętrzne urzędu - gratuluję, śrdniej miałkości manager zrobiłby to w czasie krótszym niż 8 tygodni. Pozostałe "dokonania" tego bezczelnego szydercy to przypisywanie sobie dokonań poprzednika. Mam nadzieje że tym razem wyborcy nie dadzą sie nabrać na mamienia śnione na jawie tego alkohozaklopotanylika.

 
 
 
 
~~bzoom
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 15:48  
Cytuj
najlepszym kandydatem na prezydenta jest Jacek Nowicki

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 00:16  
Cytuj
'brak mi słow " znajomy , który nie był w Stalowej kilka lat nie mógł się nadziwć tyle zmian zobaczył w Stalowej w styczniu tego roku.Dla mnie sprawa jest jasna,nie zmienia się dobrego rezydenta bo można mieć gorszego!

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 01:24  
Cytuj
moze ja? cool girlgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Kandydat
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 07:04  
Cytuj
no to jak lucjusz startuje no to niechybnie powinien też już Heniek Motyka, legenda naszego klubi, nawet śwpiewają o nim piosenki... myślę, że napewno gorszy od młodego pisiaka nie byłby

 
 
 
 
~~gulgul
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 07:25  
Cytuj
CYTAT
tylko ktos poza ukladu okczlowiek do 40lat i wyksztalconygood



Doda by pasowała w sam raz.

 
 
 
 
~~jacuś
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:22  
Cytuj
Rzeczywiście kandydatura Jacka Nowickiego jest interesująca. Młody, wykształcony i inteligentny.Bardzo dbrze radzi sbie w zarządzaniu. To postać godna zainteresowania jak przyszłego PREZYDENTA Stalowej Woli.Napewno Przebija becnego o kilkaset pozimów.
A co sądzićie o innym kandydacie takim jak Starsta Wiesław Siembida???
Dość energiczny, uczciwy, nie pije, sprawdzony związkowiec. To cyba też niezła kandydatura.

 
 
 
 
~~Filip
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:26  
Cytuj
Pomim, że jestem związany z obecnym, to ta kandydatura Jacka Nwickiego jest rzeczywiście dosknałą kandydaturą. Ja bym napewno zagłsował.Jestem młdy prawie już wykształcony i potrafię to oceniać.
Kto za Jackiem Nowickim?/becnie DYREKTOR PSS Społem/
WPISUJMY się wszyscy, którzy go popieramy.!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Damian
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:28  
Cytuj
Chura ja za za za Nowickim

 
 
 
 
~~Jojo
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:36  
Cytuj
Ja za Siembidą. Ale czy jeden czy drugi to i tak sto razy lepszy niż obecny.

 
 
 
 
~~myk
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:39  
Cytuj
Myślę że niezłą kandydaturą byłby startujących w poprzednich wyborach pan Jerzy Augustyn , to człowiek z dużym doświadczeniem i dużym poczuciem humoru , a takich ludzi nam brakuje , którzy podchodzą z dystansem do pewnych spraw.

 
 
 
 
aaa
aaa
aaa
Posty: 11
Dołączył: 22 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 19:52  
Cytuj
Przecież "jacuś" i "Filip" to jedna i ta sama osoba!
Równie często gubią "o" podczas pisania ;-D

A skoro już tak zachwalasz "jacusiu/Filipie" pana Jacka Nowickiego, czemu nie wspomniałeś o roku 2006, kiedy jeszcze jako prezes MZK pan Nowicki z nadania Andrzeja Szlęzaka, zamiast w wyborach prezydenckich poprzeć swojego pryncypała, który dał mu intratny stołek, otwarcie opowiedział się za kandydatem Januszem Kotulskim?
Dlaczego nie wspomniałeś o tej politycznej dwulicowości. I tym wyjątkowo fatalnym wręcz wyczuciu samorzadowej koniunktury.
Czy takiej osobie powierzyć ster miasta? Ja tego nie zrobię.

A ty "jacusiu/Filipie" przestań uprawiać ten prostacki pijar.

aaa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »