NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Radni PiS blokowali inicjatywę uchwałodawczą, Zapis dźwiękowy posiedzenia komisji
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 06:31  
Cytuj

Szanowni Państwo, tak jak zapowiedziałem po spotkaniu z prezydentem, przedstawiam Państwu pełen zapis nagrania połączonych komisji Budżetu i Finansów, komisji Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia oraz komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Komisja bez kamer, bez publiczności. Radni szczerze mówią, co myślą o podwyżce za przedszkola i kompromisie z prezydentem. Dowiedzą się Państwo, że to radni Prawa i Sprawiedliwości blokowali kompromisową uchwałę, proszę wsłuchać się wyraźnie, co mówili 20 listopada, to samo radny Lucjusz Nadbereżny przypominał dzień przed spotkaniem z rodzicami w kinie Ballada dla Telewizji Miejskiej. Kompromis mógł być wypracowany już miesiąc temu, ale radni PiS chcieli wykorzystywać sytuację do walki z prezydentem kosztem rodziców. To samo tyczy się radnego Janusza Kotulskiego, Marii Rehorowskiej i pozostałych radnych, którzy są w koalicji z PiS. Radni nie chcieli dopuścić do podjęcia uchwały, przez komisję.
Zapis nagrania pochodzi z protokołu posiedzenia komisji. Plik podzielony został na 8 części ze względu na ograniczony czas na kanale YOUTUBE.
Pytanie, jakie było postawione: Która z komisji wychodzi z inicjatywą uchwałodawczą dotyczącą podwyżki opłat za przedszkola i żłobek w wysokości 170 zł.
Radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy mają większość w radzie wraz z radnymi Stalowa Wola Naprzód Janusza Kotulskiego i Forum Mieszkańców blokowali podjęcie przez komisje inicjatywy uchwałodawczej dotyczącej opłat za przedszkola i żłobek. Każde głosowanie kończyło się impasem, czyli radni PiS i ich koalicjanci nie chcieli dojść do porozumienia z Platformą Obywatelską, SiPem i SLD.



CZĘŚĆ 1



CZĘŚĆ 2



CZĘŚĆ 3



CZĘŚĆ 4



CZĘŚĆ 5



CZĘŚĆ 6



CZĘŚĆ 7



CZĘŚĆ 8 -ostatnia



Radni Prawa i Sprawiedliwości nie chcieli kompromisu, tak jak to chcieli rodzice i godzili się na podwyżki. Radni wstrzymywali to.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2009r. 06:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 10:57  
Cytuj
Brawo Nadbereżny ! odsłuchałem tych nagrań i jako jedyny mówi prawdę, że sama podwyżka nie wystarczy i trzeba szukać dalej jakiegoś rozwiązania i powiedział wyraźnie, że podwyżka nie jest problemem... komuś akcja przeciwko Nadbereznemu kompletnie nie wyszła - bo działa na jego korzyść umiech

od samego początku byłem wśród rodziców aktywnych w obronie przedszkoli... od samego początku widziałem jak działa radny Nadbereżny i mogę tylko powiedzieć jedno: dziękuję...

a radny z PO który wykorzystuje tę sprawę do walki politycznej - bez komentarza - ale skompromitował się Pan atakując PiS na spotkaniu z rodzicami i prezydentem. Nikt poza panem nie używa argumentów politycznych - widać dokładnie, że to Panu zależy na efekcie politycznym w całej tej przykrej dla nad rodziców sprawie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Brawo Nadbereżny ! odsłuchałem tych nagrań i jako jedyny mówi prawdę, że sama podwyżka nie wystarczy i trzeba szukać dalej jakiegoś rozwiązania i powiedział wyraźnie, że podwyżka nie jest problemem... komuś akcja przeciwko Nadbereznemu kompletnie nie wyszła - bo działa na jego korzyść umiech

od samego początku byłem wśród rodziców aktywnych w obronie przedszkoli... od samego początku widziałem jak działa radny Nadbereżny i mogę tylko powiedzieć jedno: dziękuję...

a radny z PO który wykorzystuje tę sprawę do walki politycznej - bez komentarza - ale skompromitował się Pan atakując PiS na spotkaniu z rodzicami i prezydentem. Nikt poza panem nie używa argumentów politycznych - widać dokładnie, że to Panu zależy na efekcie politycznym w całej tej przykrej dla nad rodziców sprawie...
zgadzam się ale skoro inni maja uszy a nie słysza to na myjke .

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 10:54  
Cytuj
Heh prawie się zgadzam z przedmówcą. Prawie bo wg mnie StaloweCiasto nie jest konkurencją dla kogokolwiek. Żeby być konkurencją trzeba najpierw mieć COŚ do zaoferowania a SM nie ma NIC... Bo zżynane od innych mediów teksty nie są wartościowe, do tego często są poprzekręcane do tego stopnia, że SM głosi zupełnie co innego niż prawdziwe i rzetelne media.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 29 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 15:46  
Cytuj
Wstyd PIS PO górą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 11:21  
Cytuj
mam nadzieje, ze rodzice przedszkolakow beda pamietali o klamczuszkach-radnych prze akcie wyborczym umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
T&C
T&C
T&C
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 17:57  
Cytuj
Właśnie zaczęły się zwolnienia w przedszkolach i gdzie są teraz ci wspaniali radni-obrońcy( własnych stołków). mlotekspi

HOMO SUM, HUMANI NIHIL A ME ALIENUM PUTO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »