NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Lekarstwo na raka , , czyli , jak przedłużyć emeryturę.
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:23  
Cytuj
Nowość na rynku polskim.
Wystarczy "skleić" WIEDZĘ dra Ashkara/fizyk/ www.lekarstwonaraka.com.pl z WIEDZĄ dra Kwaśniewskiego/lekarz/ www.dr-kwasniewski.pl z WIEDZĄ dr Rosedala/lekarz/ http://www.avand(...)toin.jsp oraz WIEDZĄ dr Clark/biolog/ http://www.drcla(...)lark.php


Jak znaleść "klej" dowiesz sie w Optymalnym Centrum Żywieniowym przy Alejach.

NAJWIĘKSZA ZŁOŻONOŚĆ , RÓWNA SIĘ NAJWIĘKSZEJ PROSTOCIE.
W tym tkwi cały sekret.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 08:23  
Cytuj

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:52  
Cytuj
ojjjjjjjjj -ciężko z tym lekarstwem na raka -chyba takiego nie ma ,wszystko w woli Bożej-modlitwa i dobre nastawienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:22  
Cytuj
Wolą Boga jest , aby kazdy zył długo i szczesliwie.

Czy myślisz , ze Boga było tylko na tyle stać ,aby istota ludzka zyła 50-80 lat??? Jesli tak myślisz jestes w kompletnym błędzie. Poczytaj dodatkowo ROZMOWY Z BOGIEM D.WALSCHA.

A co do raka-innych chorób , lepiej jest jednak wiedzieć , niz wierzyć!!!
Modlitwa natomiast ma potężną moc , ale tylko ta DZIĘKCZYNNA!!!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:09  
Cytuj
A jakie jest kleiszcze lekarstwa na głupotę? Jak wiesz to zaaplikuj sobie mlotek.
Moderator czy to nie jest czasem darmowa reklama?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:54  
Cytuj
echelon , reklama czego? której WIEDZY?!
Mnie to nawet pasuje , szczególnie przedostatni post mi leży.
Jeśli natomiast zapytasz 1000 osób , jak tam zdrówko , większośc , tych wcześniej urodzonych i tych póżniej róznie odpowie ,ale NIKT ci nie odpowie , że "COŚ Z GŁÓWKĄ" nie tak. Ty tez ,jak myślę , bo nie jesteś wyjątkiem.
Skąd inąd wiemy , że na głupotę lekarstwa nie ma , ale jeden z powyższych wątków-linków eliminuje JĄ definitywnie. Który? Ja WIEM!
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:24  
Cytuj
Rak to choroba nieuleczalna ,mozna ja jedynie na jakis czas uspić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:36  
Cytuj
Krakowianin XX wieku prof. JULIAN ALEKSANDROWICZ powiedział dość dawno temu:
" Nie ma chorób nieuleczalnych , niedostateczna jest tylko nasza wiedza".

WIEDZA JUZ JEST!!!

gościuwa , przecież nikt nie broni ci chorować...otworzyłas chociaż jeden z podanych linków?

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 05:21  
Cytuj
W podanych linkach wyczytałem , że dotyczy to kazdej choroby , nie tylko raka - jak jest w istocie?

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 10:24  
Cytuj
a wogóle to co to za reklama swojego zakładu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2009r. 10:06  
Cytuj
Jacuś , jeśli masz cokolwiek przeciwko tej "reklamie" to Twój problem. Jeśli choć jedna osoba ,na kilkadziesiąt tysięcy pozbędzię się np. cukrzycy, astmy , raka itd , zapewniam Cię , że warto było.
Dziś osobiście/profilaktycznie/ zaczynam Ashkara , jako pierwszy w Stalówce. Choćby po to , aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Kadm , rteć i inne kancerogeny trafią tam gdzie ich miejsce. Trzymaj kciuki!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 12:01  
Cytuj
Warto poczytac to forum: http://free4(...)qxsvz5tb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 16:20  
Cytuj
Ale info... mam zapewnienie kolegi Alexa Polanskiego, że we wtorek odwiedzi moje skromne progi wraz z drem ASHKAREM. Będą przejazdem. Olek nigdy nie zapomina o koledze z klasy , a w dodatku złote proporcje BTW wyjątkowo mu smakują. Zamówienie kulinarne juz złożone.
Dodatkowym zadaniem bedzie wręczenie ksiązki Dieta Optymalna w tłumaczeniu ang. Cieszę się wielce.
To niebywała okazja poznać tak znakomitą osobistość.

...gdyby tak udało sie zorganizować spotkanie dla większej grupy...

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2009r. 17:20  
Cytuj
Mała poprawka - właśnie przed chwilą ustaliłem , że
... dr Ashkar wraz z Alexem będą u mnie w poniedziałek , o godz 17-tej.
Jeśli ktokolwiek wyraża wolę spotkania się , oczywiście bezpłatnie , musi zgłosić się na Al J PawłaII 19a/Optymalne Centrum Żywieniowe/.
Ponieważ lokal mój nie jest zaopatrzony w "siedzenia", należy wziąść ze soba jakieś małe "siedliska".

Będą do nabycia nagrania DVD oraz ksiązka dra, w tłumaczeniu polskim/komplet 35zl/.
Informacyjnie - mozna dzwonic 692 892 833

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2009r. 06:02  
Cytuj
Warto było! Taka okazja zdarza się nieczęsto , w dodatku Stalowa Wola jako jedyna , w tej części kraju została wyróżniona i zaszczycona wizytą wybitnego naukowca dra Ashkara , twórcy jedynej swego rodzaju , w dodatku darmowej terapii nowotworowej.
Spotkanie odbyło się w ustalonym terminie i miejscu. Kilkanaście osób było zafascynowanych wiedzą jaką przekazał czcigodny gość.
Otrzymany certyfikat upowaznia mnie do propagowania i udzielania porad w tym zakresie.
Mam równiez obiecaną kolejną wizytę w przyszłym roku. Wiedza dra Ashkara w połączeniu z innymi nabiera coraz większego rozpędu , szczególnie w Polsce. A to dzięki tylko i wyłącznie mojemu koledze Alexowi Polańskiemu. Dzięki Olek.

Tak jak pisałem wcześniej jestem pierwszy , który doswiadcza tej metody profilaktycznie. Nie chce zapeszać , ale jestem pozytywnie zszokowany. Więcej innym razem.
Zapraszam na www.lekarstwonaraka.com.pl oraz www.jedzoptymalnie.pl - to Właściwa Droga...

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2009r. 12:56  
Cytuj
Dzieki O.C.Ż. , naprawdę warto było. Rodzice sa zachwyceni wykładem dra Ashkara i całą oprawą tego wyjątkowego spotkania. Może jeszcze kiedyś....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 21:35  
Cytuj
To jest dopiero super darmowa reklama http://www.tvp.p(...)009-1720 po emisji reportażu miałem kilkanascie telefonów. Dzięki drze Ashkar , dzięki Olek. Tego zatrzymac się juz nie da.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2009r. 22:26  
Cytuj
Wiesz co? Obejrzałem ten reportaż z podanego linka, i nie bardzo wiem, z czego Ty się cieszysz i za co komuś dziękujesz? Pomijając resztę aspektów, wmawianie ludziom, że powinni zrezygnować z chemii to czysta głupota. A nie daj Boże, jak ktoś się tego posłucha. Niedawno w DDTVN był onkolog i pani, która wyleczyła (zaleczyła) raka. Ona kilka razy próbowała medycyny niekonwencjonalnej (właśnie z namowami, żeby zaprzestała leczenia medycyną konwencjonalną) aż w końcu wylądowała ledwo żywa w szpitalu. Obydwoje, i ona i lekarz, byli zgodni, że cudów nie ma. Niestety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 07:18  
Cytuj
Post człowieka , który zaufał dr Ashkarowi:

"9. RE: Czy zaufać? Odpowiedz
2009-12-06 17:17:52 | URL: #

D.Anka: "Miło mi że moje zmagania z chorobą które staram się w miarę dokładnie opisywać mogą kogoś motywować."

Naprawdę MOTYWUJĄ

Pragnę odnieść się do tytułu wątku: Czy zaufać ?
z perspektywy ponad 6-cio miesięcznej praktyki w terapii NIA
w kontekście wyników moich ostatnich badań z którymi zdążyłem się zapoznać.

Od wielu miesięcy mój "towarzysz" życia mi szczególnie nie uprzykrza.
Czasem coś tam troszkę poboli ( może nie podoba mu się NIA ? ).
Nie lubi latać samolotem, nie lubi niskich temperatur, nie lubi
bardzo głośnych dźwięków.

Bazując na moim samopoczuciu można dojść do przekonania, że poza tym
że "jest" wszystko inne jest OK.
Jestem jednak typem, który mimo że jest przekonany ( w wyniku własnych doświadczeń ),
że poza widzialnym i odczuwalnym istnieje niewidzialne i nieodczuwalne,
lubi gdy jest to możliwe mieć potwierdzenie swoich odczuć .... na papierze
- czarno na białym.

Wierny swoim przekonaniom w dniu 2 grudnia wykonałem rezonans magnetyczny głowy -
żeby korzystając z osiągnięć naszej techniki pstryknąć parę fotek okolicy gdzie ostatnio,
rok temu widziano mojego "towarzysza".
Na wynik niestety musiałem poczekać dwa dni .... bardzo długie dwa dni.

Towarzysz jest,
ale wszystko wskazuje na to ,że jego rozmiary nie uległy powiększeniu.
Wcześniej w ciągu 6 miesięcy urósł o ok 3mm.Teraz w ciągu 12 miesięcy - nic.
Wynika z tego, że warunki panujące w ostatnim roku wewnątrz mojego organizmu,
nie sprzyjały dalszemu rozwojowi nowotworu.
Nowotwory tego typu rosną zwykle powoli ( 1-2 mm/ rok )ale bywa ( całkiem często ),
że rosną ... bardzo szybko ( 1 - 2 cm/rok).

Czyli mam podstawy żeby stwierdzić, że plan mojej alternatywnej terapii w wersji minimum został wykonany.

Co dalej ?

Mogę przestać myśleć o koszmarze operacji i jego konsekwencji : tak zwanych - jak to ładnie nazywają neurochirurdzy - standardowych powikłań .

Będę kontynuował terapię NIA ... i zgodnie z wymogami medycyny akademickiej monitorował stan nowotworu.
Uzupełnię ją jednak o kilka nowych elementów ( głownie praca w obszarze psychiki bardzo blisko tego o czym pisze czasem między innymi Mirek55).
Za 6, maksymalnie za 12 miesięcy ponowny kontrolny rezonans.
Wracając do pytania postawionego w tytule wątku : czy zaufać ?
Bazując na dotychczasowych własnych doświadczeniach - Ja Ufam.
Pozdrawiam "


Cuda sie zdarzają i zdarzać się będą coraz częściej - trzeba je tylko bacznie obserwować - wtedy ich widać gołym okiem.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 15:57  
Cytuj
Rak może jest uleczalny - w zależności od stadium rozwoju, ale głupota nie.
Lecz se chłopie nogi bo głowę już za późno.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 16:00  
Cytuj
Przypomniało mi się nowe lekarstwo. Raz w tygodniu leżeć w błocie 2 godziny. Pomóc nie pomoże, ale do ziemi pacjent niech się przyzwyczaja.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 17:01  
Cytuj
Mam pytanie do O.C.Ż. masz lub miałeś w rodzinie kogoś z nowotworem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 18:45  
Cytuj
Nie , nie mam.
Metodę NIA stosuje profilaktycznie wraz z kilkoma osobami , które uczestniczyły w spotkaniu z dr Ashkarem.
Nastepne spotkanie w maju 2010. Juz zapraszam!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 19:02  
Cytuj
Ci wszyscy równiez powariowali?!
http://free4(...)a0s3x7bt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 13:21  
Cytuj
Dziś mija cztery miesiące od zastosowania Absorpcji Neutralnej Infekcji/NIA/ - profilaktycznie. Juz widzę , że się to opłaciło. Załozyłem w pierwszej wersji , ze potrwa to tylko cztery miesiące. Zmieniłem zdanie - potrwa to sześć miesiecy , tak jak zakłada dr Ashkar.
Byłem/jestem najcięższym przypadkiem tej metody... i pierwszym w Stalowej Woli. Prawie 60 lat zgromadziło w organiżmie niebywałe ilości kancerogenów , szczególnie w kościach , w ktorych lubią przebywać.
Dostałem za swoje.

Metoda NIA jest niedobra dla medycyny, ale gdyby firmy trujące ludzi używkami i zatrutym do granic niemożliwości jedzeniem trochę pomyślały, to mogłyby ją użyć w swojej kampanii, jako neutralizator świństwa, które pakują ludziom do organizmu.

Np. Firmy tytoniowe
Palcie papierosy, gdy wam to zaszkodzi lub będziecie próbowali zrezygnować z nałogu to NIA przywróci wam zdrowie.

Firmy mleczarskie
Pijcie mleko i jogurty jak już wasz organizm zacznie szwankować użyjecie NIA.

Firmy produkujące alkohol
Jeżeli się uzależnisz lub alkohol zrujnuje ci zdrowie NIA przywróci Ci równowagę.

Nie dotyczy to trwałych uszkodzeń po narkotykach i innych dopalaczach. Wypalonych dziur w mózgu nie można załatać.
Jest jednak i na to sposób - nieco inny i prostszy?!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
O.C.Ż.
Dziś mija cztery miesiące od zastosowania Absorpcji Neutralnej Infekcji/NIA/ - profilaktycznie.


mylisz pojęcia
czyli nie jest to lekarstwo na raka
tylko zapobieganie ewentualnemu pojawieniu się choroby
stosujesz KRYPTOREKLAMĘ
i coś mi się wydaje,że próbujesz ludziom (zwłaszcza chorym)
wmówić ,że się wyleczą NIA
czy wiesz jak to się nazywa?
uprawianie szarlatanizmu
i chyba jest to karalne....

CYTAT
ale gdyby firmy trujące ludzi używkami i zatrutym do granic niemożliwości jedzeniem trochę pomyślały, to mogłyby ją użyć w swojej kampanii, jako neutralizator świństwa, które pakują ludziom do organizmu.


myślę,że gdyby im się to opłacało
to już dawno byłoby o tym głośno

CYTAT

Np. Firmy tytoniowe
Palcie papierosy, gdy wam to zaszkodzi lub będziecie próbowali zrezygnować z nałogu to NIA przywróci wam zdrowie.

paliłam 20 lat
i jakoś nie palę już od roku(mało?-spróbujcie rzucić umiech )
NIA nie było mi do niczego potrzebne
CYTAT

Firmy produkujące alkohol
Jeżeli się uzależnisz lub alkohol zrujnuje ci zdrowie NIA przywróci Ci równowagę.

kurcze wydaje mi się,
że rzucenie picia czy palenia zależy
przede wszystkim od chęci
CYTAT

Jest jednak i na to sposób - nieco inny i prostszy?!

i tani zapomniałeś dodać
reklamujesz coś o czym ludzie wiedzą od dawna
czy aby wizyta w Centrum nie jest płatna?
za ile?
i czy jako lekarstwo na raka -uleczy go?

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »