Stalowa Wola bawi się w 15 rocznicę wejścia do UE

Image

Nasze miasto przez ostatnie 15 lat bardzo się zmieniło, wypiękniało i nabrało kolorytu. Przy udziale środków unijnych wiele udało się zrobić.

Mało jest takich inwestycji, które zrealizowano bez dofinansowania z UE. Drogi, budynki, nowe instytucje, tereny zielone, place zabaw, miejsca sportowo- rekreacyjne i wiele innych zadań udało się dopiąć na ostatni guzik z udziałem pieniędzy z zewnątrz. Samorząd sam nie dałby rady, gdyby chciał z własnego budżetu podjąć się zmian, które tak bardzo oczekiwane były przez mieszkańców Stalowej Woli.

11 maja na stalowowolskich błoniach odbyło się prestiżowe wydarzenie na skalę wojewódzką, współorganizowane przez Władysława Ortyla Marszałka Województwa Podkarpackiego i samorząd Stalowej Woli, podsumowujące 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich– Podkarpackie z Tradycjami można było zobaczyć różnorodność Polski dzięki Funduszom Europejskim. Dziś powstało 10 tematycznych stref na temat Unii. Można było popróbować lokalnych specjałów, wziąć udział w konkursach i zabawach, pośmiać się z kabaretami.

Materiał video

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.