Oliwier Szot- o tym jak się wygrywa w The Voice Kids

Image

Oliwier Szot nie szturmem, a wdziękiem i talentem zdobył serce jurorów The Voice Kids. Wielki uśmiech i czar jaki roztacza wokół siebie towarzyszyły mu do samego końca konkursu.

Oliwier Szot odwiedził nasze studio i opowiedział o swoich przygodach jakie przeżył w The Voice Kids. Cała przygoda zaczęła się podczas wakacji. Oliwier pokonał wielu rywali, zdolnych, młodych Polaków i stanął w przesłuchaniach w ciemno za fotelami jurorów. Od pierwszych słów piosenki zdobył sobie ich uznanie, bo jego talent dostrzegli wszyscy. I stało się. Odwrócili się: Dawid Kwiatkowski, Thomson i Baron, a także Cleo wciskając przycisk „Chcę Ciebie”. On wybrał Dawida. I wybór ten był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę. Podczas nagrania wszędzie było go pełno. Wszystko chciał zobaczyć, dotknąć, a co najważniejsze, pilnie się uczył i słuchał rad swojego trenera. Pokochały go miliony za czar, uśmiech i talent. Doszedł prawie do finału. Niewiele brakło. Nie po to jednak poszedł by stanąć na podium, ale by bawić się i zdobyć doświadczenia na przyszłość. I tak właśnie było. We wszystkim wspierali go rodzice, którzy stojąc z boku czuwali nad synem najlepiej jak potrafili. Jak mówi sam artysta, bywały chwile, że pojawiała się trema, ale więcej było radości i wspaniałej zabawy. A to najważniejsze.

Oliwier wciąż rozwija się i marzy. Uczy się w szkole, ćwiczy na pianinie i zastanawia nad przyszłością. Być może, tak jak tego pragnie, zostanie kiedyś śpiewającym aktorem? Kto wie, przecież marzenia, gdy mocno się chce, zawsze się spełniają!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Oliwierem Szotem i jego Tatą. Z naszymi gośćmi rozmawia Jacek Marchewka.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~gązo

bardzo fajny chlopak tylko tak dalej chluba dla rodziny

~bowi

Wspaniały chłopiec, niech Jego talent rozwija się jak do tej pory a radość z wykonywania tego co kocha przysparza mu sławy. Rodzice może być dumni ze swojego diamentu!

~Beata

A Wy tylko o tej mutacji 😤

~To JA

Jaki mądry chłopczyk ;) życzę z całego serca spełnienia marzeń !!

~gość

Cleo i jakis Dawid Kwiatkowski o którym nigdy nie słyszałem to są autorytety zapewne już kultowe.A ten mały dalej by zaszedł jakby miał na imię Justin,Allan albo Leon.Dzieci o takich imionach są bardziej utalentowane

~Tomasz

On ma dopiero 9 lat będzie przechodził mutacje głos mu się zmieni, i może już tak ładnie nie śpiewać.

~siwy

wow, super umiech

zofia

Wspaniały,mądry,zdolny chłopczyk!