Dorwaliśmy Mikołaja! Tylko u nas, unikalny wywiad ze Świętym!

Image

Drogie dzieci. Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Mikołaj to najbardziej zapracowany o tej porze roku święty. Dostarczenie takiej masy prezentów to nie lada wyzwanie. Jakim cudem odwiedza wszystkich na raz? Naszemu niestrudzonemu reporterowi Jackowi Marchewce udało się wraz z kamerzystą dotrzeć do świętego, który w okolicy Miejskiego Domu Kultury stanął na popas (w końcu renifery muszą od czasu do czasu odpocząć i cos przekąsić) i wypytać o wszystko.

Kto pomaga Mikołajowi, jakim cudem udaje mu się dotrzeć nocą do dzieci z całego świata, jak wygląda Wielka Fabryka Zabawek i kto czyta listy od dzieci. Kim jest Rudolf i ile reniferów obecnie ciągnie śnieżny zaprzęg Świętego? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w filmie!

A te dzieciaki, które wzięły udział w naszym konkursie wkrótce poinformujemy o jego wynikach. Wasze prace są tak piękne, staranne i opracowane z sercem, że trudno wybrać zwycięzców. Zaskoczyliście nas też ilością dzieł. Wszystkie są naprawdę MEGA! Dziękujemy.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~renifer

ja zamiast ruzgi dostałem kawałek węgla pod choinke haha smiech2

~Lokator

smiech2

panna_pina

Zwycięskie prace są już opublikowane. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie prace były przepiękne. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń postanowiliśmy nagrodzić 13 prac.

~Nestea

Ja dostałam SMS, że znaleźliśmy się w gronie wygranych. Na stronie chyba nie będzie wynikow,bo chyba musieliby podać imię i nazwisko dziecka (rodo). Chociaż mogliby zamieścić prace zwycięzców, każdy by rozpoznał swoją.

Pola1122

Czy wiadomo kiedy wyniki konkursu?

~siwy

do mnie przyszedł dziś mikołaj umiech

jazda

Podrobiony Mikołaj

~Irena 1955

Święty Mikołaj ma inną czapkę.to Dziadek Mróz.

~HoHoHo

Po tylu latach rozdawania prezentów Mikołaj stwierdził, że zrobi sobie operacje oczu umiech teraz widzi dokładnie kto był niegrzeczny umiech

~Beti_210

Czekamy z niecierpliwością na wynikiumiech

~RST

Cudowny Mikołaj Witusiu 😍😘❤💕

~Ramirez

Czegoś brak w wizerunku św. Gdzie mikołaj że zapodzial swe okulary?