SOLO- Lider na rynku producentów okien

Image

Każda przewidująca firma produkująca okna powinna mieć świadomość, że czas bezkonkurencyjnego królowania PCV jako głównego materiału, wykorzystywanego do produkcji nie będzie się rozwijał już tak dynamicznie. Co prawda ciągle jeszcze jest ono najpopularniejsze, ale jego udział w rynku sukcesywnie maleje na rzecz aluminium i drewna. Obecnie nie poprzestajemy wyłącznie na PCV ale wdrażamy efektywne i zarazem efektowne połączenia różnych materiałów, jak np. PCV i aluminium.

Obrazek

Łatwość obróbki, uniwersalność i cena jakie zapewniają profile z PCV w połączeniu z kolorystycznymi możliwościami, sztywnością oraz trwałością aluminium przynoszą mieszankę która skazana jest na sukces. Z obydwu najpopularniejszych obecnie materiałów zaczerpnęliśmy to co najlepsze i sprawdzone, tworząc system Logical.

Nowa kolekcja składa się z trzech systemów nakładek aluminiowych, aplikowanych na sześciokomorowej ramie Salamander Bluevolution 82.

System Logical Classic łączy cechy prostego wykończenia skrzydła z akcentami w postaci 3 faz biegnących wzdłuż kształtownika. Classic przeznaczony jest dla inwestorów, którzy decydując się na nowoczesny charakter stolarki jaki prezentuje cała linia Logical chcą zachować klasyczny, prosty w formie i kształcie styl.

Obrazek

Logical Modern, to nowoczesna kolekcja umożliwiająca indywidualną aranżację skrzydła według upodobań. Do wyboru mamy kilka materiałów, imitacja szlachetnego drewna, stal nierdzewna, tworzywo w różnym wybarwieniu. Wszystkie materiały możemy zaaplikować do specjalnie przygotowanego zagłębienia w skrzydle, lub zakupić już skompletowane.

Obrazek

Logical Resident, to seria produktów o bardzo charakterystycznym i określonym kształcie. Takie wrażenie sprawia pół lico w postaci dużej okrągłej komory zewnętrznej, która definiuje przeznaczenie stolarki. Docelowo system odpowiada stylowi architektonicznemu Antycznemu, gdzie mamy do czynienia z łukami i innymi oknami kształtowymi.

Obrazek

Kolekcja okien z nakładką aluminiową jest już dostępna a jej debiut zbiegł się w czasie z wypuszczeniem na rynek klamek ze stali nierdzewnej naszego własnego projektu. Większość producentów okien w swoich ofertach proponuje klamki tych samych producentów, przez co ich podaż jest mocno ograniczona a nabywcy nie jedno krotnie poszukują indywidualnych rozwiązań w tym zakresie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy 3 kolekcje klamek o autorskim kształcie i formie. W ofercie znalazła się klamka Nowoczesna z rękojeścią uzupełnioną czarnym lub białym lacobelem oraz imitacją drewna odpowiadającą kolorystycznie najpopularniejszym decorom.

Obrazek

Pozostałe kolekcje to klasyczna klamka najbardziej tradycyjna biała, srebrna bądź brązowa oraz ekstrawagancka linia klamek rezydencyjnych.

Obrazek

Klamki Rezydencyjne Diament i Brylant będą produkowane na specjalne zamówienie ponieważ ich wykonanie wymaga mozolnej i pracochłonnej obróbki ręcznej.

Obrazek

Wszystkie proponowane zmiany w ofercie stanowią dopełnienie większej przemiany jaką Grupa Solo obecnie przechodzi. Nowe produkty oraz odświeżone logo to elementy przemiany wizerunkowej, której celem jest wzmocnienie świadomości marki jako producenta innowacyjnych produktów stolarki otworowej. Przemiana wizerunkowa zbiegła się w czasie z rozbudową oraz odświeżeniem całego parku maszynowego. Zakupione maszyny w postaci nowego centrum obróbczego, zgrzewarek , pił oraz oprogramowania stawiają Solo w gronie najlepiej wyposażonych producentów stolarki otworowej w Polsce. Dzięki nowoczesnemu oprzyrządowaniu, praca na hali produkcyjnej stała się bezpieczniejsza, wydajniejsza oraz znacznie przyjemniejsza. Efektem jest poprawa jakości produkowanych okien oraz możliwość wykonywania bardziej złożonych i wymagających produktów, których produkcja na starych maszynach była nie możliwa.

Materiał video

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona