Trener Stali Stalowa Wola. Podsumowanie sezonu

Image

Zielono- czarni nie zawiedli kibiców. Utrzymali się w grupie mimo, że nie było łatwo. O tym jak ten sezon wyglądał rozmawiał z trenerem Stali Krzysztofem Łętochą Jacek Marchewka.

Za nami sezon 2017/2018. Wiemy już, że mimo nerwowej atmosfery, niepewności do końca, Stal Stalowa Wola utrzyma się w II lidze. Początek nie był najlepszy, za to koniec dał nadzieję na przyszłość. W lokalnej „piłce” wiele się działo. Konflikty, przepychanki nie służyły grze i dobrej atmosferze. By zrozumieć, trzeba zajrzeć za kulisy. Piłka nas jednoczy, a wierni kibice nigdy nie zawodzą. Są z drużyną do ostatniego gwizdka i towarzyszą naszym szanując zielono- czarne barwy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z trenerem Stali Krzysztofem Łętochą. Podsumowanie sezonu to dobry czas na wyciągnięcie wniosków i wyjaśnienie różnych kwestii. Co było przyczyną kłopotów i słabszej dyspozycji, jak pracowano podczas sezonu i co nas czeka w przyszłości?

Materiał video
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~STALÓWKA

@ dobra zmiana, nie masz pojęcia o piłce nożnej więc najlepiej zrobisz jak będziesz milczał bo robisz za pożytecznego idiotę. w przyszłym sezonie wszystkie mecze będziemy grać na wyjeździe więc utrzymanie będzie wielkim sukcesem bo SANDECJA NOWY SĄCZ grała wszystkie mecze na wyjeździe i wyleciała na zbity pysk do niższej ligi. Dopóki nie skończymy tego CENTRUM SPORTOWEGO będziemy grać tylko o utrzymanie. Teraz parę słów do trenera ŁĘTOCHY musi pan zbudować jeszcze silniejszy zespół niż rok temu bo utrzymanie będzie jeszcze trudniejsze. Musimy też zaleźć więcej sponsorów z grubą gotówką po to żeby zatrudnić lepszych zawodników. Szczególnie na rundę jesienną bo tej jesieni zostanie rozegranych więcej kolejek niż zazwyczaj bo w przyszłym roku w POLSCE zostaną rozegrane mistrzostwa świata do lat 20. Już jesienią powinniśmy zdobyć przynajmniej 30 punktów po to żeby nie martwić się o utrzymanie wiosną.Ja jako wierny kibic wierzę w naszą STALÓWKĘ i naszych kibiców jednych z najlepszych w POLSCE.

marcin.so

Powinna być walka o 1 ligę a będzie walka o utrzymanie się. Jak zwykle.

~dobra zmiana+

Brawo trenerze,brawo stalufka która wykonała 150 % normy.W kolejnym sezonie powinna być walka o 1 ligę.Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu.

~edgar

nie wymagajcie od gościa żeby wspominał o trenerze ,ten facet patrzy tylko na siebie .Nie płakał za biłkiem choć tamten go tu sciągnął,także nie bedzie płąkał też za drugim trenerem .Przecież był to tylko kolega z pracy hehe

Maurito

A gdzie informacja jak zostal potraktowany trener kondycyjny w Stalowce ??

~Kolniek

Dalismy rade, to na poczatek najważniejsze. W kolejnym sezonie tzreba mocniej dopracowac taktyke. Od poczatku pokazać, ze jestesmy silni...

Fajny wywiad

~STALÓWKA

A ja powiem krótko trenerze ŁĘTOCHA musisz zbudować jeszcze silniejszą drużynę niż rok temu bo w tym sezonie będzie jeszcze trudniej się utrzymać w 2 lidze. Weź wyciąg wnioski z SANDECJI NOWY SĄCZ jak łatwo spaść z ligi jak wszystkie mecze gra się na wyjeździe. W każdej formacji potrzebny jest nowy jeszcze lepszy zawodnik niż mieliśmy ww zeszłym sezonie.