Paweł Ciołkosz, dyrektor Ekonomika

Image

Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?

Gościem StalowegoMiasta jest tym razem Paweł Ciołkosz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli. W tej szkole nie raz gościliśmy już z kamerą i mikrofonem. Chyba nie ma w mieście drugiej takiej placówki, w której tyle by się działo. Nowoczesna baza edukacyjno- dydaktyczna i po prostu fajni nauczyciele- to wszystko sprawia, że młodość może upłynąć ciekawie, wesoło i pożytecznie. Po tej szkole wychodzi się z bagażem dobrym doświadczeń, nierzadko z zagraniczną praktyką, z papierami, które otwierają wiele drzwi kariery zawodowej.

Co zrobić, by szkoła nie wypuszczała tylko absolwentów z nic niewartym świadectwem, jak dotrzeć do młodych, ambitnych ludzi, jak zamienić placówkę edukacyjną w mądrą, atrakcyjną dla uczniów szkołę? Dlaczego nauka może być przygodą i co sprawia, że w Rozwadowie jest lepiej niż w Rzeszowie czy Lublinie?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
alfz

bardzo wysoki poziom nauczania matematyki poziom rozszerzony
tak trzymac

~aaa5

jestem dumna , że jestem związana z Tą szkołą . Jest naprawdę super!!!

~bobio

Chyba jeden z najlepszych dyrektorów szkół średnich w powiecie a może najlepszy? Nie mam powodów by pana dyrektora gloryfikować ale prawdy nie da się schować, ona musi być widoczna. Nic dziwnego pan dyrektor pochodzi z ... Zaleszan. Tam uczęszczał do podstawówki, tam spędził swą młodość a potem osiadł w mieście. Jestem ciekaw bardzo czy to przekłada się na uznanie ze strony organu prowadzącego, a konkretnie czy osoba dyrektora została doceniona w ostatnim okresie czasu? Czy jeden z "najlepszych" starostów(taka potoczna opinia panuje w powiecie!) zadbał o to by super dyrektorów dostrzegać nie tylko przy przecinaniu wstążek na ich obiektach? Czy pan dyrektor posiada stosowne do zasług odznaczenie państwowe, jak tam jest z nagrodami dla dyrektora(kuratora, ministra)? Te wątpliwości nie pozwalają mi na zaśnięcie!

~jolka

super wywiad umiech

~bethka

Dobra szkoła, świetny dyrektor!

~Liljana

Kolejny ciekawy wywiad umiech Gratuluję zwłaszcza zdolnej dziennikarce!

~fanka

Super szkoła i super Dyrektor!!!

~matka

Czy "fajni nauczyciele" to tacy , którzy nie mają regularnie lekcji ( puszczają młodzież do domu), czy tacy którzy nie ukrywają, że nie będą się wysilać , bo przecież muszą zarobić na korepetycjach?????