Paweł Ciołkosz, dyrektor Ekonomika
Opublikowano: 9  Kwietnia  2018

Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?

Gościem StalowegoMiasta jest tym razem Paweł Ciołkosz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli. W tej szkole nie raz gościliśmy już z kamerą i mikrofonem. Chyba nie ma w mieście drugiej takiej placówki, w której tyle by się działo. Nowoczesna baza edukacyjno- dydaktyczna i po prostu fajni nauczyciele- to wszystko sprawia, że młodość może upłynąć ciekawie, wesoło i pożytecznie. Po tej szkole wychodzi się z bagażem dobrym doświadczeń, nierzadko z zagraniczną praktyką, z papierami, które otwierają wiele drzwi kariery zawodowej.

Co zrobić, by szkoła nie wypuszczała tylko absolwentów z nic niewartym świadectwem, jak dotrzeć do młodych, ambitnych ludzi, jak zamienić placówkę edukacyjną w mądrą, atrakcyjną dla uczniów szkołę? Dlaczego nauka może być przygodą i co sprawia, że w Rozwadowie jest lepiej niż w Rzeszowie czy Lublinie?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

bardzo wysoki poziom nauczania matematyki poziom rozszerzony
tak trzymac
Dodano: 4  Maja  2018  16:33:58
~aaa5
jestem dumna , że jestem związana z Tą szkołą . Jest naprawdę super!!!
Dodano: 9  Kwietnia  2018  22:01:40
~bobio
Chyba jeden z najlepszych dyrektorów szkół średnich w powiecie a może najlepszy? Nie mam powodów by pana dyrektora gloryfikować ale prawdy nie da się schować, ona musi być widoczna. Nic dziwnego pan dyrektor pochodzi z ... Zaleszan. Tam uczęszczał do podstawówki, tam spędził swą młodość a potem osiadł w mieście. Jestem ciekaw bardzo czy to przekłada się na uznanie ze strony organu prowadzącego, a konkretnie czy osoba dyrektora została doceniona w ostatnim okresie czasu? Czy jeden z "najlepszych" starostów(taka potoczna opinia panuje w powiecie!) zadbał o to by super dyrektorów dostrzegać nie tylko przy przecinaniu wstążek na ich obiektach? Czy pan dyrektor posiada stosowne do zasług odznaczenie państwowe, jak tam jest z nagrodami dla dyrektora(kuratora, ministra)? Te wątpliwości nie pozwalają mi na zaśnięcie!
Dodano: 9  Kwietnia  2018  21:23:19
~jolka
super wywiad umiech
Dodano: 9  Kwietnia  2018  11:51:01
~bethka
Dobra szkoła, świetny dyrektor!
Dodano: 9  Kwietnia  2018  11:41:58
~Liljana
Kolejny ciekawy wywiad umiech Gratuluję zwłaszcza zdolnej dziennikarce!
Dodano: 9  Kwietnia  2018  10:30:37
~fanka
Super szkoła i super Dyrektor!!!
Dodano: 9  Kwietnia  2018  09:27:24
~matka
Czy "fajni nauczyciele" to tacy , którzy nie mają regularnie lekcji ( puszczają młodzież do domu), czy tacy którzy nie ukrywają, że nie będą się wysilać , bo przecież muszą zarobić na korepetycjach?????
Dodano: 9  Kwietnia  2018  09:09:13
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe