Paweł Ciołkosz, dyrektor Ekonomika

Image

Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?

Gościem StalowegoMiasta jest tym razem Paweł Ciołkosz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli. W tej szkole nie raz gościliśmy już z kamerą i mikrofonem. Chyba nie ma w mieście drugiej takiej placówki, w której tyle by się działo. Nowoczesna baza edukacyjno- dydaktyczna i po prostu fajni nauczyciele- to wszystko sprawia, że młodość może upłynąć ciekawie, wesoło i pożytecznie. Po tej szkole wychodzi się z bagażem dobrym doświadczeń, nierzadko z zagraniczną praktyką, z papierami, które otwierają wiele drzwi kariery zawodowej.

Co zrobić, by szkoła nie wypuszczała tylko absolwentów z nic niewartym świadectwem, jak dotrzeć do młodych, ambitnych ludzi, jak zamienić placówkę edukacyjną w mądrą, atrakcyjną dla uczniów szkołę? Dlaczego nauka może być przygodą i co sprawia, że w Rozwadowie jest lepiej niż w Rzeszowie czy Lublinie?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.