Zaloguj się !

I tym razem nie wygrali

Opublikowano: 15  Kwietnia  2017

„Stalówka” ponownie nie była w stanie tej wiosny przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Po raz czwarty w tej rundzie podzieliła się punktami, tym razem z GKS-em Bełchatów. Jeden punkt zawdzięcza Stal swojemu bramkarzowi, który popisał się w tym meczu trzema świetnymi interwencjami.

Na pewno naszej drużynie nie można było odmówić w tym meczu zaangażowania i woli walki, ale to za mało, by strzelać gole i zdobywać trzy punkty. W pierwszej połowie Stal miała lekką przewagę, kilka razy udało się piłkarzom trenera Rafała Wójcika przedostać pod bramkę gości, ale nie stwarzali oni sobie na tyle klarownych okazji, żeby Lenarcik wyjmował piłkę ze swojej bramki. Przed przerwą dwukrotnie bramce GKS-u zagroził Gębalski, ale za pierwszym razem piłka po jego uderzeniu poszybowała nad poprzeczką, a za drugim dobrze był ustawiony Lenarcik.

W 44. minucie bliscy zdobycia bramki byli piłkarze z Bełchatowa. Na szczęście dla Stali kapitalną interwencją popisał się Koncki. Bramkarz Stali jeszcze trzykrotnie wybronił swój zespół przed utratą bramki. Kilka minut po przerwie wyłapał uderzenie Flaszki, później po raz drugi wygrał pojedynek z tym samym piłkarzem GKS-u, a w ostatnich sekundach gry popisał się świetną paradą, przenosząc piłkę nad poprzeczkę po strzale Klepczyńskiego, po świetnym zagraniu Rachwała.

Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 0:0

Stal: Koncki – Waszkiewicz, Jarosz, Kolbusz, Wójcik – Korczyński (68 Stelmach), Wasiluk, Żołądź, Bętkowski (90 Mokrzycki), Dziubiński (90 Siudak) - Gębalski (79 Piechniak).

GKS: Lenarcik – Grolik, Lenartowski (67 Zgarda), Klepczyński, Witasik - Rachwał, Ryszka (90 Bociek), Pisarczuk (79 Szymorek), Dzięgielewski (85 Ciechański) - Papijkyan.

Sędziował: Rafał Rokosz z Katowic

Żółte kartki: Wasiluk, Gębalski, Żołądź, Stelmach (Stal) – Dzięgielewski, Klepczyński, Rachwał (GKS).

Widzów 800 


Komentarze
1 2 3 »

Strona: 1/3 Wyświetlaj po:

~123
vielitz 44 gdzie jesteś i ten twój beżowy?
Dodano: 22  Kwietnia  2017  19:20:38
~123
vielitz 44 gdzie jesteś i ten twój beżowy?
Dodano: 22  Kwietnia  2017  19:19:26
~antystal
ciekawe co teraz napisza hahah i tym razem znowu nie wygrali i nie wygraja hahah banka moze ich uratowac hahah
Dodano: 22  Kwietnia  2017  18:57:18
~Obcy
I mamy 6:2.
Dodano: 22  Kwietnia  2017  18:55:23
~......?
No co chcecie przecież "wygrywają"!
27 : 1 to tez była "wygrana".
Jaki prezydent miasta taki klub i takie jego wyniki.
Dodano: 22  Kwietnia  2017  18:47:19
~antystal
hahha bedzie 6 dawac ciotom jeszcze z banke !!!!!!!
Dodano: 22  Kwietnia  2017  18:36:54
~Obcy
I juz "stalófka" dostaje w dupę 5:2 .
Tak trzymajcie!
Dodano: 22  Kwietnia  2017  18:27:32
~Obcy
Czyżby "I tym razem nie wygrali"? Do przerwy 2:1 dla Olimpii .
p. Nadbreżny więcej kasy na "stalówkę"!
Dodano: 22  Kwietnia  2017  17:50:16
@stalowka
Jak na razie wszyscy śmieją się z Twoich komentarzy. I zaczynają się nudzić, bo ciągle to samo klepiesz...

Te kilkanaście milionów wzrostu w budżecie to kredyty,więc nie ma się czym chwalić.

Przykład Niecieczy podaję, bo nie trzeba dużego ani bogatego miasta, żeby działał klub w ekstraklasie. Nie trzeba stadionu za kilkadziesiąt milionów złotych ani milionów dotacji z budżetu miasta.

Dowody na nieprawidłowości w rozliczaniu dochodów z opłat targowych są w urzędzie miasta jako wynik kontroli z 2014, która wykazała posiadanie kwitu u zaledwie 1/3 sprzedających. Miasto DODATKOWO sponsoruje klub kwotą kilkuset tysięcy złotych rocznie, które również nie są rozliczane. Używanie argumentu o obecności księgowej w klubie świadczy jedynie o tym, że nie masz pojęcia, na czym polega podsumowanie projektu.

Za Szlęzaka weszli do miasta inwestorzy z branż innych, niż obróbka metali. Doszedł handel, usługi, przemysł drzewny i tworzyw sztucznych. Nawet w analizie z 2014 podkreślono wysokie dochody własne miasta. Do tego doliczyć trzeba systematyczne rozbudowy już istniejących przedsiębiorstw.

Mam ciekawsze zajęcia, niż szukanie sponsorów dla kopaczy, więc niestety muszę odmówić propozycji. Tylko dlaczego zmusza się wszystkich mieszkańców do utrzymywania działaczy?
Dodano: 21  Kwietnia  2017  15:18:05
~Login
Ej no tylko żartowałem nie rozpłacz sie tylko i zmień płytę z tym lemingiem bo mega nudny jesteś
Dodano: 21  Kwietnia  2017  14:11:39
~STALÓWKA
do login, żebyś wiedział że czasami to nawet i 16 godzin kiedy trzeba pojechać do PZPN coś załatwić czy do OZPN .Każdy działacz musi być gotowy do działania przez 24 godziny na dobę ale lemingi myślą że działacz sportowy to nic nie robi i zarabia wielką kasę. Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia bo właśnie przez takie łamagi jak ty dziś w STALOWEJ nie mamy 1 ligi. Bo nawet każdy leming wie że sukcesy odnoszą ci co potrafią stworzyć dobrą atmosferę w okół tego co robią.
Dodano: 21  Kwietnia  2017  13:57:36
~Login
Działacze pracują 8 godzin dziennie ? Kogo masz na myśli edka czy szymanskiego ? Chyba przy choinkach haha
Dodano: 21  Kwietnia  2017  13:39:43
~Grzesiek
Emigrant szkoda gadać wpisywać cokolwiek bo zaraz jakieś edki i reszta choć czasem to zaciekle sami bedą kontrować i zasłaniać sie jakimiś transferami Sekula czy essama ,tylko ze Ci piłkarze przyszli do Stalówki bo nie mieli klubu ,a ze okazało sie ze są naprawdę dobrymi piłkarzami okazało sie pózniej zwłaszcza Sekul Który przyszedł tydzień do ligi.Wojcika nie wyrzucą bo tak jest dobrze i wygodnie wygra teraz jeden mecz i będzie opowiadal jak to on to zrobił chłopaki fajnie realizowali No o oczywiście gratulacje trenerowi Zambrowa bo ma fajna ciekawa drużynę.A rdka jakoś rozumiem ,że tak broni prezesów i resztę bo po co szumiec jak mam wygodną posadkę w klubie
Dodano: 21  Kwietnia  2017  07:06:47
@stalowka
Nie interesuje mnie, ilu działaczy ma Nieciecza ani ile zarabiają. Klub jest w ekstraklasie przy minimalnych dopłatach ze strony samorządu - rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych w gminie Żabno w porównaniu do ponad miliona złotych w Stalowej Woli. Tylko na to patrzę, podobnie jak większość podatników.

Doświadczenie pseudodziałaczy ze Stali widać w corocznych kroplówkach z budżetu miasta. Gdyby nie te środki, klubu już by nie było. Ale to jest studnia bez dna - ile by nie przelać na ich konto, tyle przejedzą. Dlatego też nie będzie poważnych sponsorów, bo wiąże się to z koniecznością rozliczenia tych pieniędzy. Dziwi mnie, że wciążmiasto tego nie wymaga...

Umowy już są podpisane z tymi "kadrami młodzieżowymi"? Już nie raz wyszliśmy jak Zabłocki na mydle, bo jakaś instytucja wycofała się z ustaleń - czy to KUL w bibliotece, czy Aquapark pod hutą, czy budowa biurowca na działce koło sądu. Ile wzrosną koszty utrzymania? A ile zapłacą młodzieżówki? Przecież skoro już stwierdzasz, że miasto będzie zarabiać, zapewne masz dostęp do wyliczeń.

Uniwheels, ATS Stahlschmidt&Maiworm, Rial Aluguss i Thoni Alutec były już w 2001r. Szlęzak rządził od 2002. Więc nie wiem, skąd "większość" przemysłu aluminiowego mogła przyjść dopiero do miasta za Szlęzaka, skoro już rozbudowywano zakłady.
Dodano: 21  Kwietnia  2017  00:26:35
~Emigrant30
Wojcik bajkopisarzu, jak tam trenujecie dalej te sytuacje podbramkowe na treningach? W przerwie przed rundą wiosenną zapadliście w zimowy sen, czy co to robiliście w tym czasie? Całe szczęście, że zawodnicy GKS-u Bełchatów byli tak nieskuteczni, bo powinni ten mecz spokojnie ze 3-0 wygrać. Wówczas, jakbyś się tłumaczył na konferencji prasowej? Sędzia pomagał gościom, murawa była zła czy też sędzia gwizdał dla gości? Kolejny odcinek serialu pt. ,,Zabawa wojcika w trenera'' miał miejsce w Wielką Sobotę w STW. Wyp... pan do Ostrowca.
Dodano: 20  Kwietnia  2017  17:11:54
~zarząd
Buaahahahahahahahahahahahahaha frajerzy...
Dodano: 20  Kwietnia  2017  15:04:32
Odpowiedz przy okazji, jak utrzymanie kilku boisk, ogrzewanej murawy, pełnego oświetlenia, większych trybun, dwukrotnie większego budynku klubowego i parkingów może być tańsze niż utrzymanie baraku, trybun na 4 tys. i murawy głównego boiska? Tak ma wyglądać kreatywna księgowość? Miasto będzie zwiększy dotację dla mosiru, który będzie utrzymywał stadion? Przecie_ on ma na siebie podobno zarabiać!

Nie masz nawet pojęcia, o czym piszesz. Zakłady obróbki aluminium zainwestowały w mieście jeszcze w latach 90. po utworzeniu TSSE. Co miał do tego Szlęzak?

Bez względu na powyższe, ŻADEN przedsiębiorca NIE MA OBOWIĄZKU utrzymywania jakiegoś klubu sportowego.

A tu Twoje słowa. Zmieniłbym tylko fragment o zatrudnieniu mieszkańców na sponsorowanie klubu. Reszta sie zgadza...

[cytat]Kolejna twoja paranoja jak jesteś taki mądrala to otwórz zakład produkcyjny i zatrudnij mieszkańców naszego miasta za 10 tysi na rękę. Zobaczymy jak długo utrzymasz się na rynku, ja już ci wielokrotnie komentowałem że ty o ekonomi nie masz zielonego pojęcia . Takie dyrdymały to możesz opowiadać lemingom, oni w takie gó..wna mogą uwierzyć.
Dodano: 20  Kwietnia  2017  14:36:02
@Stalówka
Zespół w ekstraklasie ma też Nieciecza, która jest... wsią. No ale tam sponsor zarządza finansami klubu, a nie banda działaczy czy innych leśnych dziadków. Tam nie przeszkadzał stadion na 4 tys. widzów w polu kukurydzy. U nas przeszkadza. Tam w kilkanaście lat awansowali do ekstraklasy zaczynając od praktycznie zera, u nas będą potrzebowali tyle lat, żeby awansować do kolejnej ligi.

No ale przecież w międzyczasie miasto da ponad 20 mln. Ile to pieniędzy do rozdysponowania pomiędzy członków zarządu, w dodatku bez jakiejkolwiek kontroli czy wymagań. Ilu to działaczy może grzać tyłki na ciepłym stołku.

No ale czego oczekiwać od ludzi mentalnie tkwiących w PRL...
Dodano: 20  Kwietnia  2017  14:10:08
~STALÓWKA
do rozbawiony, lemingu w 30 tysięcznym MIELCU w latach 70 mieli ligę mistrzów więc się pytam w czym MIELEC był w tych latach lepszy od STALOWEJ WOLI która w tamtych latach była najbogatszym miastem na PODKARPACIU. MIELEC miał ligę mistrzów tylko dlatego że w tym czasie w MIELCU byli prawdziwi działacze którym zależało żeby w tym mieście była piłka na najwyższym światowym poziomie. Ja komentowałem że na ligę mistrzów będziemy czekać jeszcze przez wiele lat bo do tego trzeba dorosnąć. Gdyby naszym klubem zarządzali ludzie z twoim poziomem intelektualnym to dziś grali byśmy w A klasie tak że daj sobie spokój ze swoimi wypocinami.
Dodano: 20  Kwietnia  2017  13:48:43
~rozbawiony
@STALÓWKA buahaha....:-))))))))) Porównujesz Monaco do Stalówki?????:-)))))))) Chłopie natychmiast idź do lekarza! Ale dziękuję Ci, bo mnie rozbawiłeś - obśmiałem się jak norka:-)
Dodano: 20  Kwietnia  2017  13:36:58
~STALÓWKA
Jeszcze raz muszę wszystkim lemingom z byłego układu WALENIZMU wyjaśnić kilka spraw bo ich poziom inteligencji to mniej niż zero. Kiedy komentowałem o awansie do 1 ligi to wiadomo że nie miałem na myśli awansu w tym sezonie bo nie mamy stadionu do gry w 1 lidze. A niebawem nie będziemy mieli stadionu do gry w 2 lidze więc awansu można się spodziewać za 4 do 5 lat. Natomiast awans do ekstraklasy to kwestia 10 do 15 lat a ci wszyscy co wypocili że nasza STALÓWKA nie ma sponsorów to jest wielka ściema bo mamy bardzo wielu małych sponsorów bez których nie było by w STALOWEJ 2 ligi. Jedno co mnie zastanawia to dlaczego w MONAKO w mieście w którym mieszka 38 tysięcy mieszkańców mogą mieć ligę mistrzów . Dlaczego w mieście prawie 70 tysięcznym nie mogłoby być też ligi mistrzów ale na to trzeba jeszcze długo poczekać [mam tu na myśli naszą STALÓWKĘ].
Dodano: 20  Kwietnia  2017  13:22:44
~antystal
buhahah 1 liga w 3 nie utrzymaja sie!!! a marzenie o extraklapie!!!!!! kibolu zejdz na ziemie na taki gnoj jaki jest w tym klubie nikt madry kto ma kase nie wylozy centa osmieszasz sie swoimi wypocinami !!!!!!!najlepszy zart tygodnia !!!!!!!
Dodano: 19  Kwietnia  2017  12:57:42
~Kara
STALOWKA fantastyka pietro wyzej
Dodano: 19  Kwietnia  2017  07:15:22
~antystal
Stalufka ośle to nie koncert życzeń !!buhaha wiejski kmiotku! !
Dodano: 18  Kwietnia  2017  18:54:12
~~STALÓWKA
Znawca 3 ligowej kopaniny się znalazł.
Dodano: 18  Kwietnia  2017  18:30:17
~STALÓWKA
Jebać FUTBOL!!!
Dodano: 18  Kwietnia  2017  16:55:27
@stalówka
Po co stadion, skoro miasta nie stać ani na utrzymanie infrastruktury, ani na sponsorowanie klubu?
Dodano: 18  Kwietnia  2017  16:52:59
@stalówka
Po co stadion, skoro miasta nie stać ani na utrzymanie infrastruktury, ani na sponsorowanie klubu?
Dodano: 18  Kwietnia  2017  16:52:52
~STALÓWKA
Po pierwsze widzę że hejterzy nawet tak wielkiego święta jak WIELKANOC nie potrafią uszanować. Milczałem prawie 2 tygodnie żeby nikogo nie urazić w tym czasie bo nikt nie zasługuje na obrażanie. Po drugie jeszcze przed startem rundy rewanżowej komentowałem co nie którym kibicom marzącym o awansie żeby nie było tak że będziemy się do końca bronić przed spadkiem. Co do meczu mamy piłkarzy na poziomie obecnej 3 ligi albo nawet 4 dlatego tak ciężko o zwycięstwa. Kiedy drużyna strzela bramki to bramkarze zawalają nam mecz, kiedy znowu bramkarz staje na wysokości zadania to atak gra bez ładu i składu. Ale wystarczy jeden mecz wygrany i nastąpi seria meczy wygranych jestem tego pewny a ja się nigdy nie mylę. Jeżeli chodzi o trenera czy zarząd to mamy takich piłkarzy na jaki stać nasz kochany klub STALÓWKĘ. Nawet najlepszy trener w POLSCE niewiele więcej z tymi pilkarzami by osiągnął. Co do zarzadu to najłatwiej krytykować przy klawiaturze a czy ktokolwiek kiedykolwiek zaproponował kogoś lepszego. A może w tym wszystkim o to chodzi aby drużyna spadła do 3 ligi bo w przyszłym sezonie nie będziemy mieli stadionu do rozgrywania meczy na poziomie 2 ligi. Wiadomo że będzie budowany nowy stadion z podgrzewaną płytą boiska , z jupiterami nową trybuną z całym zapleczem. Nie takie kluby jak nasza STALÓWKA grają obecnie w 3 i 4 lidze i żadne skomlenie nic tu nie pomoże, musimy działać bardzo mądrze z dużą rozwagą.Na koniec nie życzę sobie żeby chłopek roztropek używał mojego nicka bo ten nick jest zarezerwowany dla znawcy futbolu.
Dodano: 18  Kwietnia  2017  14:17:37
~Oglądacz
Trzecia liga , ósma grupa , Sta-lo-wa !
Dodano: 18  Kwietnia  2017  11:18:31
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe