NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
ciucholandy w Stalowej, które polecacie?
Posty: 17
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 22:49  
Cytuj
Reklama, niereklama? Juz osadziles.... jak to twierdzisz w innych tematach masz prawo do wlasnego zdania i to szanuję. Jestem obecnie na forum, w dziale OPINIE----> ZAKUPY. To tak na wszelki wypadek gdybys nie zauwazyl.
Natomiast ja zauwazylam rowniez Twoje wpisy na inne tematy, chociazby odnosnie pracy w Tryumf jesli sie nie myle. Zawsze masz sprzeczne zdanie, odmienne niz inni, nie oryginalne swoje, tylko powiewa mi tu złością . Ja osobiscie uwazam takich ludzi za nieszczesliwych. Bo forum czytam czesto i widze.... dla mnie jestes takim czlowiekiem ktoremu brakuje wiary, bo dla Ciebie jesli ktos wyrazi swoje zdanie dobre zdanie na temat czegos, jest zle. Bo reklama, bo ktos z firmy pisze jesli jest cos pozytywnego.
A dlaczego wszyscy maja pisac zle tak jak Ty?
Nie wszyscy sa nieszczesliwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 22:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 08:07  
Cytuj
jak dla mnie: nad biedronką na okulickiego - dobre rzeczy i przymierzalnia - ale się cenią-choć warto
w centrum 4 na piętrze- duży sklep, zwłaszcza we wtorek idzie fajne rzeczy znaleźć no i komfort - bez bydła, czysto, nie śmierdzi
na staszica ten amerykański - ciekawe, jak ktoś ma większe rozmiary to polecam, sporo spodni jeans/sztruks,

A na wojska polskiego koło fraka- to już legendy chodzą- są sklepy porównywalne cenowo i jakościowo, a można coś po ludzku kupić

W kwestii kupowania w ciucholandach - ktoś nie chce - niech nie kupuje. Tyle na ten temat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:52  
Cytuj
Jakie macie zdanie na temat tego na Poniatowskiego chyba najwiekszy w okolicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »