«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»

Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.
Więcej »
Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?
Więcej »
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli przez 37 lat rozwijał się i rozszerzał swoją działalność. Dziś coś dla siebie znajdzie tam mieszkaniec w każdym wieku.
Więcej »
Nasze studio odwiedził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.
Więcej »
200 lat powstania Gwardii Narodowej im. T. Kościuszki to okazja do świętowania. W Majdanie Zbydniowskim odbyła się XXVI Podkarpacka oraz XV Ogólnopolska Parada Straży Wielkanocnych.
Więcej »
Przedmioty nadgryzione zębem czasu, z historią i swoją tajemnicą. Dawne, zapomniane, znalezione na strychach i w piwnicach, ręcznie robione, czasem prawdziwe perełki. Za nami I Targ Staroci.
Więcej »
W powiecie stalowowolskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z wypalaniem traw. Strażacy apelują do mieszkańców, by zgłaszali takie pożary bez obawy, że zostaną uznani za podpalaczy.
Więcej »
W Kościele Źródło Bożego Miłosierdzia w niedzielę wystąpili Siewcy Lednicy.
Więcej »
Sobotni wieczór upłynął w Stalowej Woli pod znakiem orientu.
Więcej »
Lany poniedziałek w Radomyślu nad Sanem nie mógłby się odbyć bez corocznego marszu Turków. Mężczyźni paradnie ubrani przemaszerowali z kościoła na rynek.
Więcej »
Wigilia paschalna w rozwadowskim klasztorze celebrowana jest co roku w sposób szczególny. Niebiańska muzyka i anielskie głosy po raz kolejny uświetniły wielkosobotni wieczór…
Więcej »
Oby te święta były nie tylko radosne i pogodne, ale i przeżyte w rodzinnej atmosferze. Oby nam się darzyło, mnożyło, a świątecznie i smacznie było…
Więcej »
Około 250 motocyklistów wzięło udział w drugiej Moto Święconce, która odbyła się na terenie Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli...
Więcej »
Wielkanocne przygotowania- ks. Mieczysław Kucel
Więcej »
Taktyka, strzelanie, pierwsza pomoc na polu walki i terenoznawstwo – to niektóre z przedmiotów realizowanych w ciągu 16- tygodniowego szkolenia odbytego przez żołnierzy Terytorialnej Służby Wojskowej 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk.
Więcej »

«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe