«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»

Niedziela zaskoczyła wszystkich piękną, słoneczną pogodą. Na Gminne Dożynki zawitało lato jakby chciało podkreślić wyjątkowość tego jakże ważnego dla rolników świątecznego dnia.
Więcej »
Kilkanaście minut intensywnego deszczu wystarczy, by miasto zamienić się mogło w sieć rwących strumyków.
Więcej »
W sobotę na stalowowolskie błonia przyszło bardzo wielu mieszkańców Stalowej Woli. Przez cały dzień w stronę oczka podążały tłumy.
Więcej »
1 sierpnia w Stalowej Woli znów zawyły syreny. Po latach ich dźwięk w Godzinie „W” to dzwon pamięci po tych, którzy chcieli żyć inaczej.
Więcej »
Burza, silny wiatr i ulewny deszcz przeszły nad miastem we wtorek 31 lipca 2018 roku około godziny 17:00.
Więcej »
Panika, krzyki, strach. Tak najkrócej można określić to, co działo się w Tesco na Przemysłowej około godz. 9:30. Szaleniec staranował drzwi traktorem. Później wysiadł z pojazdu i na oślep uderzał siekierą.
Więcej »
Ulewne deszcze znów zamieniły miasto w rwącą rzekę. Widok aut stojących na środku dróg, pchanych na pobocze, zalanych pod próg wodą to dziś nic nadzwyczajnego.
Więcej »
Do wypadku, w którym ranny został rowerzysta doszło w czwartek 19 lipca 2018 roku na uliczce dojazdowej do Al. JP II. Mężczyzna z obrażeniami ciała został odtransportowany do szpitala.
Więcej »
W ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego odbył się koncert pt. „Do nieba z Ojcem Pio”.
Więcej »
29. Międzynarodowy Kolarski Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków przejechał dziś ulicami Stalowej Woli.
Więcej »
Nasz gość, jest nie tylko ratownikiem wodnym, ale i trenerem pływania, a także zawodnikiem Master. Z czym musi mierzyć się na co dzień, jak został ratownikiem?
Więcej »

«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe