«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»

W stalowowolskiej Strefie Kibica nie było dziś wesoło. Mieszkańcy kibicowali Polakom, nerwowo ściskali kciuki, ale tym razem nie udało się. Senegal pokonał Polskę 2:1.
Więcej »
Musiało minąć 78 lat by można było uhonorować ofiary z 1940 roku. Pomniki stawiane bohaterom są symbolem i przestrogą.
Więcej »
Mimo upału, mimo duchoty dzieciaki wraz z rodzicami licznie przybyły na nowo otwarty Centralny Plac Zabaw.
Więcej »
W niedzielę 10 czerwca odbył się kolejny rodzinny rajd rowerowy, tym razem pod nazwą: Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo. W imprezie wzięło udział 250 rowerzystów.
Więcej »
Wywiad z Zofią Zielińską- Nędzyńską- dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli
Więcej »
To już XVIII piknik zorganizowany na terenie klasztoru kapucyńskiego w Rozwadowie. I tym razem cieszył się zainteresowaniem mieszkańców całego powiatu.
Więcej »
Ulicami Stalowej Woli przeszło 6 procesji. Wierni jak co roku manifestowali swoją przynależność do Chrystusa.
Więcej »
Są zwinni i wykonują ewolucje, a przy tym świetnie się bawią i spędzają czas w gronie przyjaciół. Stalowowolski skatepark tętni życiem.
Więcej »
W pershingu wybuchła butla z gazem. Ranna kobieta w szpitalu.
Więcej »
Bez nich życie wielu ludzi byłoby niemożliwe. Niosą pomoc i są „w centrum kryzysu” niejednej rodziny. Stalowowolski SOWiK- instytucja, bez której świat byłby smutniejszy…
Więcej »
Przez całą niedzielę mieszkańcy Stalowej Woli brali udział w obchodach okrągłego jubileuszu 80-lecia Huty Stalowa Wola. Finałem dnia były koncerty z udziałem gwiazd polskiej estrady.
Więcej »
Budynek KEDYW-u jeszcze nie przeszedł remontu. Wiele osób chciało go zobaczyć w jego oryginalnej formie. W sobotę była ku temu okazja.
Więcej »
Ta noc była rozświetlona przez morze gwiazd. Stalowowolska Noc Muzeów jak zawsze zgromadziła prawdziwe tłumy.
Więcej »
Około godz. 14:05 na wiadukcie, za barierkami, nad ruchliwą ulicą Podskarpową, stanął mężczyzna. Chciał popełnić samobójstwo…
Więcej »
Zabytkowe samochody, konkursy, zabawy, występy artystyczne, malowanie twarzy, smaczne przekąski to tylko niektóre z atrakcji jakie miały miejsce podczas sobotniego 4 Pikniku Rodzinnego „Bezpiecznie, zdrowo i sportowo”, który odbył się na stadionie
Więcej »

«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe