«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»

Wspaniała pogoda, niebo zasnute pierzastymi chmurkami, lekki wietrzyk i do tego szybowce. Oto idealny wprost przedsmak przyszłorocznych zawodów szybowcowych w Turbi.
Więcej »
W niedzielę z inicjatywy Związku Sybiraków w Stalowej Woli odbyła się uroczystość upamiętniająca napaść agresora sowieckiego na Polskę 17 września 1939 roku.
Więcej »
Do tego zdarzenia doszło w piątek 7 września o godzinie 12:35. 11- letni Kacperek nie zauważył autobusu…
Więcej »
Do tej tragedii doszło w sobotę, około godziny 13:15. 25- letni mężczyźni jechali do Grębowa na wesele. Spieszyli się. Na łuku drogi wypadli z jezdni. Zginęli na miejscu.
Więcej »
1 września ponad setka zawodników i zawodniczek stanęła na starcie biegów organizowanych na terenie huty. Impreza wpisała się w cykl obchodów rocznicy strajków.
Więcej »
Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło w piątek w nocy. Mężczyzna w wyniki zderzenia z samochodem stracił przytomność.
Więcej »
W Matki Boskiej Zielnej przypada rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej z 1920 roku. Obchodzimy też święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Więcej »
Niedziela zaskoczyła wszystkich piękną, słoneczną pogodą. Na Gminne Dożynki zawitało lato jakby chciało podkreślić wyjątkowość tego jakże ważnego dla rolników świątecznego dnia.
Więcej »
Kilkanaście minut intensywnego deszczu wystarczy, by miasto zamienić się mogło w sieć rwących strumyków.
Więcej »
W sobotę na stalowowolskie błonia przyszło bardzo wielu mieszkańców Stalowej Woli. Przez cały dzień w stronę oczka podążały tłumy.
Więcej »

«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe