NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Zabawa w biesiadnym klimacie

Szczegóły imprezy
Data: 22 Wrz 2023r.
Miejsce: MDK
Wstęp: wolny
„Hej z góry, z góry jadą Mazury…” do Stalowej Woli, by razem z nami bawić się i śpiewać biesiadne piosenki. Już 22 września Plac Piłsudskiego zamieni się w największą w regionie „Biesiadę Polską na swojską nutę”. Na zakończenie pokochana przez stalowowolan Miejska Potańcówka.

Podczas „Biesiady Polskiej na swojską nutę” zaśpiewamy najbardziej popularne piosenki, które towarzyszą nam od dzieciństwa na spotkaniach rodzinnych, weselach, imprezach towarzyskich. Nie zabraknie piosenki „Szła dzieweczka”, „Hej sokoły”, czy „Lipka”. Wspaniałe utwory przypomną jak biesiadowało się kiedyś i zaproszą do wspólnej zabawy. Niech się nie martwi ten, kto nie zna wszystkich zwrotek piosenek. Teksty utworów wyświetlane będą na telebimie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Biesiadę poprowadzi Damian Bryk.

Wspólne śpiewanie na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli planowane jest od godziny 17.30 do 19.00. Później śpiew ustąpi tańcom, bo rozpocznie się kolejna Miejska Potańcówka. W przypadku gorszych warunków atmosferycznych zabawa przeniesie się na Taras MDK.

Do wspólnego biesiadowania zaprasza Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli oraz Stanisław Sobieraj przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »