NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

25- lecie SLO

Szczegóły imprezy
Data: 22 Wrz 2023r.
Miejsce: SLO
Wstęp: wolny
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Stalowej Woli obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia swojej działalności. Jubileusz przypada na rok, kiedy najbardziej wiarygodne gremia w kraju sytuują nas pośród najlepszych 10 szkół średnich na Podkarpaciu. Kulminacja obchodów zaplanowana jest na weekend 22-23 września tego roku (piątek-sobota). Chcemy wtedy radośnie i „z przytupem” wejść w kolejne ćwierćwiecze działalności szkoły.

Przed nami nowe wyzwania. Nadal chcemy być chętnie wybieraną przez młodzież szkołą. Tutaj tworzymy unikalne więzi koleżeńskie, społecznościowe i te, które wyznaczają nowoczesność relacji: profesor-uczeń. Nikt w naszej szkole nie jest pozostawiony sam sobie. Nauczyciele walczą o każdego; do samego końca, czyli dobrze zdanej matury.

W czasie obchodów jubileuszy 25-lecia SLO chcemy przypomnieć się naszym absolwentom. Chcemy przywołać dobre wspomnienia. Chcemy też porozmawiać o tym, jak prowadzić kolejne pokolenia młodzieży do wymarzonych zawodów: prawnika, lekarza, biznesmena, psychologa i wielu innych. Chcemy też dać znać lokalnej społeczności: Stalowa Wola jako miasto i wspólnota lokalna, mają przecież powód do dumy – oto SLO odważnie wkracza do grona ważnych podmiotów, które wynoszą Stalową Wolę znacznie ponad przeciętność.

Wrześniowe obchody jubileuszu SLO, to podniosłe akademie, spotkania z wychowawcami, spotkania w gronach klasowych, msza święta i uroczysty bal. Zachęcamy do śledzenia bieżących, szczegółowych informacji o obchodach w naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej szkoły: www.slosw.pl


NawigacjaStart » Imprezy »