NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Małgorzata Dołęga-Mjalsi- odwołane!!!

Szczegóły imprezy
Data: 31 Sty 2023r.
Miejsce: MBP
Wstęp: wolny
We wtorek, 31 stycznia Klub Podróżnika #czterystronyświata w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Dołęgą – Mjalsi – oceanografem, miłośniczką podróży i pasjonatką sztuki orientalnej. Początek spotkania godz. 18 sala spotkań nr 2.
Pani Małgorzata opowie o Portugalii, którą odwiedziła dwukrotnie: w 2013 roku mieszkała tam 3 miesiące realizując wymarzony międzynarodowy projekt naukowy (miała możliwość spędzić czas na Atlantyku pobierając próbki do badań - oczywiście oceanograficznych) oraz w 2016 roku - samodzielny wyjazd turystyczny, aby odwiedzić przyjaciół i miejsca, które chciała jeszcze poznać.
Uczestnicy spotkania dowiedzą się od naszego gościa o miejscach wartych odwiedzenia, o lokalnej kuchni, o obyczajach mieszkańców i oczywiście o narodowej muzyce fado.
Małgorzata Dołęga-Mjalsi – z zawodu i zamiłowania oceanograf. Miłośniczka podróży z plecakiem i poznawania innych kultur od podszewki (odwiedziła 16 krajów, w tym 2 azjatyckie i wielokrotnie 2 kraje afrykańskie). Pasjonatka kultury orientalnej i sportów walki: Krav Maga, kickboxing. Niejednokrotnie prowadziła warsztaty o tematyce morskiej z dziećmi i młodzieżą.

Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »