NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Zauroczony nie tylko Wietnamem

Szczegóły imprezy
Data: 28 Cze 2022r.
Miejsce: Bibliotek Miejska
Wstęp: wolny
W ramach Klubu Podróżnika #czterystronyświata, działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli, tym razem miłośnicy podróży bliżej poznają kraje Azji Południowo-Wschodniej. W bibliotece będzie gościł Maciej Leszek Ryczko – stalowowolanin, profesjonalny Tour Leader mieszkający od 20 lat w Wietnamie. Na spotkanie „Zauroczony nie tylko Wietnamem” zapraszamy we wtorek, 28 czerwca o godzinie 18, do siedziby MBP w Stalowej Woli przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (sala konferencyjna).

Maciej Ryczko swoją przygodę z Wietnamem rozpoczął od wypraw naukowych Uniwersytetu Warszawskiego w 1999 roku, następnie studiował w Hanoi. Od 15 lat mieszka z żoną i synami: Mieszkiem, Kazimierzem i Władysławem w Sajgonie. Od 10 lat jest zawodowo związany z turystyką, jako przewodnik, pilot i współwłaściciel biura podróży. Należy do grupy „Przewodników bez granic”. Z Wietnamem łączy go pasja, praca i życie rodzinne.

Klub Podróżnika #czterystronyświata, w ramach którego MBP zorganizowała wydarzenie, to miejsce spotkań wszystkich, którzy lubią podróże dalekie i bliskie, chcą poznać kultury innych narodowości i wymienić się doświadczeniami z wypraw w różne zakątki Polski i świata.


Obrazek
NawigacjaStart » Imprezy »