NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Bo radość jest w nas

Szczegóły imprezy
Data: 24 Wrz 2022r.
Miejsce:
Wstęp:
Przegląd Twórczości Seniorów „Bo radość jest w nas”

Z radością informujemy, iż 24 września 2022 odbędzie się VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas” w Stalowej Woli.

Organizatorami tegorocznego przeglądu są Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Gaude Vitae i Gmina Stalowa Wola.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Stowarzyszeniach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych.

Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swój dorobek artystyczny.

VIII PRZEGLĄD „BO RADOŚĆ JEST W NAS” ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA – zapraszamy do wzięcia udziału:

• Chóry
• Zespoły wokalne/instrumentalne
• Solistów i Duety
Dokumenty Przeglądu (Regulamin VIII Przeglądu „Bo radość jest w nas”, karta zgłoszenia, lista obecności, oświadczenie RODO) do pobrania tutaj:
https://bit.ly/3xmiMZn
Na zgłoszenia uczestników czekamy do 19 sierpnia!
________________________________
Tegoroczna edycja jest współfinansowana z funduszy norweskich w ramach Projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli” o wartości 15 328 498,86 zł, realizowany jest w ramach Programu Rozwój Lokalny. Projekt dofinansowany został ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz Budżetu Państwa (15%). Projekt ma na celu poprawę rozwoju lokalnego i instytucjonalnego Stalowej Woli. Projektem zarządza Lider – Gmina Stalowa Wola. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. www.norwaygrants.pl i www.norwaygrants.org

Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli

Program wydarzenia:

9.00 – 14.00 – PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE (Scena I – Centrum Aktywności Seniora – Soliści i Duety oraz chóry, Scena II – L.O. im KEN – Zespoły Wokalne)
17.00 – KONCERT FINAŁOWY W LO im. KEN (podczas koncertu wystąpią najlepiej ocenieni wykonawcy / Jury Konkursowe wybierze laureata Nagrody Grand Prix VIII Przeglądu BO RADOŚĆ JEST W NAS oraz ogłosi wyniki PATAS 2022).

Wejściówki na koncert finałowy do odbioru od 20 września w CAS-ie.

Organizatorzy wydarzenia poszukują wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji.

Jeśli jesteś: osobą powyżej 15 roku życia, jesteś otwarty/a i kontaktowy/a, lubisz ludzi i rozmowy z nimi, umiesz działać pod presją czasu, lubisz przejmować inicjatywę, masz predyspozycje organizatorskie, nie boisz się wyzwań przyjdź do Centrum Aktywności Seniora i zgłoś chęć pomocy.

Zaproszenie na Koncert Finałowy VIII Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów BO RADOŚĆ JEST W NAS można będzie u nas obierać od wtorku (20 września).

Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »