NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Warsztaty z tworzenia grafiki 3D

Szczegóły imprezy
Data: 7 Sie 2021r.
Miejsce: SLO im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli
Wstęp: zapisy
Stowarzyszenie Stal Fiction i Studenckie Koło Naukowe Informatyków "KOD" na Politechnice Rzeszowskiej serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty z tworzenia grafiki 3D przy użyciu oprogramowania Blender. Warsztaty poprowadzi Igor Moryto ze Studenckiego Koła Naukowego Informatyków "KOD" na Politechnice Rzeszowskiej.

W czasie warsztatów poznamy od podstaw darmowe oprogramowanie pozwalające tworzyć modele 3D jakim jest "Blender". Pierwszą część spotkania przeznaczymy na pokazanie wam podstawowych funkcji oprogramowania. Zobaczycie jak poruszać się po aplikacji, aby sprawnie stworzyć Wasze wymarzone projekty.

Drugą część warsztatów przeznaczymy na projektowanie modelu 3D. Stworzymy od podstaw model bez tekstur.

Kolejnym etapem będzie nałożenie na stworzony wcześniej komponent tekstur.
W ostatnim etapie warsztatów odpowiemy na Wasze pytania oraz pomożemy wam stworzyć własne modele.

Warsztaty odbędą się 7 sierpnia o godz. 17.00 w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli. Ilość miejsc: 20, obowiązują zapisy - zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: stalfiction_(at)_gmail.com.

Działanie realizowane przez Stowarzyszenie Stal Fiction w partnerstwie ze Studenckim Kołem Naukowym Informatyków "KOD" na Politechnice Rzeszowskiej oraz Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2021 roku pn. „Stalowowolskie Larpo - Granie”, dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.


NawigacjaStart » Imprezy »