NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Turniej gry Wirus

Szczegóły imprezy
Data: 23 Lip 2021r.
Miejsce: Stalowa Wola, ul. Popiełuszki 4
Wstęp: wolny
Stowarzyszenie Stal Fiction zaprasza na turniej gry "Wirus" umiech

Czy macie na tyle odwagi, aby stawić czoło groźnym wirusom i uratować świat przed epidemią? WIRUS! - to najbardziej zaraźliwa gra na świecie!

W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów, rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać.

Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii i rywalizowanie o to, komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy, a do tego uratować świat przed pandemią. Będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników. Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone;)

Zapraszamy 23 lipca o godz.17.00 do siedziby stowarzyszenia Stal Fiction przy ulicy Popiełuszki 4 (aula).

Wstęp wolny.

Działanie realizowane przez Stowarzyszenie Stal Fiction w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2021 roku pn. „Stalowowolskie Larpo - Granie”, dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.


NawigacjaStart » Imprezy »