NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Przemysław SMILE Gorgoń vs Malkhaz Sujas

Szczegóły imprezy
Data: 15 Lut 2020r.
Miejsce: MOSiR
Wstęp:

15 lutego w Stalowej Woli w hali MOSiR będzie mieć miejsce gala bokserska Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli (który zmarł 12 lutego 2019 roku).


W walce wieczoru, zakontraktowanej na 8 starć, Przemysław Smile Gorgoń (9-6-1 5 ko) spotka się z byłym pretendentem do pasa WBO Europe, niebezpiecznym zawodnikiem z Gruzji Malkhazem Sujashvili (10-10-0 8 ko).


Przed walką wieczoru wystąpi młody, utalentowany Krzysztof Twardowski (7-2- 5 KO), który spotka się z czarnoskórym Hamza Wandera, urodzonym w Ugandzie (19-16-3 14 ko) . Jest to były pretendent do światowej federacji pasów IBF Europe i WBF.


Podczas tego wieczoru spotkają się także Michał Bańbuła (13-31-4 ) Chorten Boxing Production vs Michał Bołoz (2-2-0 2ko) oraz debiutant Krzysztof Włodarczyk, debiut Chorten Boxing Production vs Andrzej Szkuta (0-1-0).


W pierwszym pojedynku boksu zawodowego zobaczymy młodego prospekta z Białegostoku Krzysztofa Warekso Chorten Boxing Production, byłego mistrza województwa 2019.
W pojedynkach boksu olimpijskiego wystąpią zawodnicy z klubów z Lublina Adam Kulig ,zwycięzca Pucharu Polski 2019 i Karol Zieliński , medalista MP seniorów 2019 ze Stali Rzeszów oraz mistrz Polski młodzików Tobiasz Zarzeczny, Stal Stalowa Wola Boxing Team. Powalczą oni z zawodnikami z Litwy i Ukrainy.Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »