Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

Poniatowskiego, 60m, 3 pokojowe z loggia, I p

Cena: 399000 zł , Dodano: 14 Czerwca
Biuro Nieruchomości Domino ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 59,70m² zlokalizowane na I piętrze w centrum miasta przy ul. Poniatowskiego. To trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, charakteryzuje się przestronnością i doświetleniem, dzięki dwustronnej ekspozycji na światło słoneczne.

Rozkład pomieszczeń:

Mieszkanie składa się z kuchni, 3 pokoi, łazienki, toalety oraz przestronnego przedpokoju. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest loggia oraz przynależna piwnica, zapewniająca dodatkową niezbędną przestrzeń.

Standard mieszkania:

Okna plastikowe wymienione w 2022 roku, na podłodze panele i płytki. Ściany do odświeżenia. Instalacje w stanie dobrym. Obecny stan mieszkania – do remontu daje możliwość zastosowania własnych aranżacyjnych rozwiązań. Miesięczny czynsz wynosi ok 670 zł.

W celu zwiększenia komfortu oraz zapewnienia bezpieczeństwa, zainstalowany został domofon, a przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Kolejnym atutem tej nieruchomości jest brak ograniczeń związanych z termą, ponieważ dostęp do ciepłej i zimnej wody zapewniony jest bezpośrednio przez sieć miejską. Ponadto, lokalizacja zapewnia szybki dostęp do stref osiedlowych takich jak sklepy, markety, urzędy, hala targowa, przedszkola, żłobki, place zabaw, puby, restauracje czy ścieżki spacerowo – rowerowe.

Warto podkreślić, że niskie piętro na którym znajduje się mieszkanie – I piętro z windą, stanowi dodatkowy atut mieszkania.

Zapraszamy Państwa do prezentacji nieruchomości w towarzystwie Pośrednika.

Cena 399 000 zł.


DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB

535 026 333
509 026 303Poza tym:

W przypadku woli sfinansowania zakupu nieruchomości ze środków uzyskanych ze sprzedaży innej nieruchomości, oferujemy nasze doświadczenie w zakresie transakcji wiązanych.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz okazaniem dokumentu tożsamości.

Zapewniam pomoc w załatwieniu formalności związanych z transakcją.

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.


Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem
Skontaktuj się:
535 026 333
509 026 303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »