Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

54m, Al. Jana Pawła II, balkon,

Cena: 359000 zł , Dodano: 10 Czerwca
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 54 m2 z balkonem, położony w centrum miasta. Na podaną powierzchnię składają się: kuchnia, łazienka, 2 oddzielne pokoje oraz przedpokój. Lokal ładnie nasłoneczniony, położony na 7 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły:

Powierzchnia 54m²
Al. Jana Pawła II
Ilość pokoi: 2
7 piętro
Balkon

Dodatkowo:

Wymieniono okna na nowe PCV, do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Przed blokiem wygospodarowano miejsca postojowe dedykowane dla mieszkańców bloku i ich gości.

W najbliższym otoczeniu:

Do dyspozycji nowych właścicieli pozostaje pełna infrastruktura osiedlowa, w pobliżu liczne sklepy, markety, puby, restauracje, ścieżki pieszo-rowerowe, bezpieczne place zabaw dla maluszków, a także szkoły, żłobki i przedszkola.DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
Tel. +48 535-026-333 / Tel. +48 509-026-303

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania w obecności Pośrednika
Poza tym:

W przypadku woli sfinansowania zakupu nieruchomości ze środków uzyskanych ze sprzedaży innej nieruchomości, oferujemy nasze doświadczenie w zakresie transakcji wiązanych.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz okazaniem dokumentu tożsamości.

Zapewniam pomoc w załatwieniu formalności związanych z transakcją.Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem


Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
535 026 333
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »