Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Na sprzedaż bez pośredników obiekt

Cena: 206000 zł , Dodano: 9 Maja
Na sprzedaż BEZ POŚREDNIKÓW obiekt do zamieszkania bądź usługowo-handlowy o pow. 35 m2 inwestycja rozpoczęta do rozbudowy wraz z wizualizacją do wyboru jedną z trzech projektów oraz z obsługą prawno-administracyjną. Nieruchomość położona w Stalowej Woli na Osiedlu Rozwadów, przy ul. Polnej na działce 2,82 ara na osiedlu domów jednorodzinnych, wolnostojąca, parterowa do rozbudowy. Konstrukcja budynku murowany z pokryciem z blachy. Budynek składa się z przedpokoju, toalety i magazynku zaplecza.W rzeczywistości w środku dużo miejsca przekładając na podany metraż zachęcam do obejrzenia.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej, wejście do nieruchomości od strony chodnika przy nieruchomości możliwość parkowania. Przeznaczenie nieruchomości: budynek może być pod działalność handlową, biurową, usługi kosmetyczne, medyczne, zamieszkanie rekację i inne.
Media: energia elektryczna, woda i kanalizacja miejska , gaz z możliwością podłączenia. Wszystkie przyłącza i zgody zawarte w projekcie i wizualizacji .Niskie koszty utrzymania w postaci podatku od nieruchomości w wysokości ok 350 zł rocznie plus opłata za media. Wizualizacja wykonana przez biuro projektowe.
Wizualizacje nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Cena: 206 000.
Skontaktuj się:
601 254 582

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »