Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - wynajem »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Mieszkanie po remoncie położone obok Rynku

Cena: 1400 zł , Dodano: 6 Maja
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca do wynajęcia mieszkanie po remoncie generalnym, położone obok Rynku w Rozwadowie, idealne dla osób które lubią nowoczesne wnętrza oraz chcą zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu.

OPIS:

Mieszkanie o powierzchni 43 m2, składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. W kuchni biała zabudowa ze sprzętem AGD. W łazience przestronna kabina prysznicowa oraz pralka. W sypialniach nie ma mebli, w przedpokoju duża szafa.

LOKALIZACJA:

Stalowa Wola ul. Sandomierska – w okolicy niedawno odrestaurowany Rynek starego Rozwadowa, muzeum, liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, place zabaw, tereny zielone oraz przystanki autobusowe, stacja PKP

Czynsz najmu: 1400 zł

Czynsz należny Wspólnocie: 450 zł (zawiera ogrzewanie i zaliczką na wodę – 3 m3)

Gaz: wg zużycia

Prąd: wg. zużycia

Kaucja: 2000 zł

Rodzaj umowy: NAJEM OKAZJONALNY

Zgodnie z wymogami właściciela nieruchomości, konieczne jest podpisanie umowy najmu okazjonalnego w przypadku zainteresowania wynajęciem tego lokalu. Umowa ta jest standardowym dokumentem, który precyzuje warunki najmu oraz prawa i obowiązki najemcy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie przygotowania i podpisania umowy, aby zapewnić klarowność oraz bezpieczeństwo transakcji dla obu stron.

Poza tym:

W przypadku woli sfinansowania zakupu nieruchomości ze środków uzyskanych ze sprzedaży innej nieruchomości, oferujemy nasze doświadczenie w zakresie transakcji wiązanych.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz okazaniem dokumentu tożsamości.

Zapewniam pomoc w załatwieniu formalności związanych z transakcją.
Skontaktuj się:
509-026-303
15 30-70-360
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - wynajem »