Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

4 pokojowe przy Alejach, IV p, balkon, 369.000 zł

Cena: 369000 zł , Dodano: 7 Czerwca

Biuro Nieruchomości Domino ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 61,9m² zlokalizowane na IV piętrze w centrum miasta przy Al. Jana Pawła II. To czteropokojowe mieszkanie z balkonem charakteryzuje się przestronnością i doświetleniem, dzięki dwustronnej ekspozycji na światło słoneczne.

Rozkład pomieszczeń:

Składa się z kuchni, 4 pokoi, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest balkon oraz przynależna piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń magazynową.

Mieszkanie wymaga remontu co jest okazją do realizacji własnych aranżacyjnych wizji.

W celu zwiększenia komfortu oraz zapewnienia bezpieczeństwa, zainstalowany został domofon, a przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Kolejnym atutem tej nieruchomości jest brak ograniczeń związanych z termą, ponieważ dostęp do ciepłej i zimnej wody zapewniony jest bezpośrednio przez sieć miejską. Ponadto, lokalizacja zapewnia szybki dostęp do stref osiedlowych takich jak sklepy, markety, urzędy, hala targowa, przedszkola, żłobki, place zabaw, puby oraz restauracje.

Warto podkreślić, że położenie na IV piętrze, pomimo braku windy, stanowi dodatkowy atut, umożliwiając cieszenie się ciszą oraz prywatnością.

Zapraszamy Państwa do prezentacji nieruchomości w towarzystwie Pośrednika.

Cena 369 000 zł.

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem


Cena 369 000 zł

tel. Pośrednika 535-026-333
Skontaktuj się:
535-026-333
15 30-70-360
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »