Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Domańscy N, sprzedaż mieszkania 34m2 Poniatowsk.

Cena: 229000 zł , Dodano: 21 Kwietnia
Domańscy Nieruchomości – polecamy Państwu do sprzedaży unikatowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Poniatowskiego w Stalowej Woli.
W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni 16,02 m2 (4,58 m X 3,49m) z oknem balkonowym, sypialnia o powierzchni 7,85 m2, kuchnia - 4,37 m2, przedpokój i duża łazienka z wanną. Pomimo małej powierzchni mieszkanie jest przestronne, a wystawa okien zapewnia dużo słońca w mieszkaniu przez cały rok.
W mieszkaniu wstawiono nowe okna z PCV, nowe rolety dzień noc, nowe parapety, nowe drzwi wejściowe, na ścianach gładź szpachlowa, na podłodze w pokojach parkiet, w przedpokoju i kuchni panele. Mieszkanie jest z termą, do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,85 m2. Mieszkanie wymaga częściowego remontu, ale posiada ogromny potencjał który wykorzystać można podczas remontu mieszkania. Istnieje możliwość połączenia salonu z kuchnią i przedpokojem (poprzez wyburzenie ścian) i uzyskania nowego układu funkcjonalnego mieszkania. Po stworzeniu dużej otwartej przestrzeni po remoncie mieszkanie może spełnić potrzeby każdego nabywcy.

Koszty eksploatacji mieszkania - 322 zł/m-c, a w tym: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, odpady. Termin przekazania mieszkania w dniu sprzedaży.

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane na prestiżowym, zielonym i spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, parking przy bloku, a w pobliżu są: szkoły, przedszkola, apteki, sklepy, LIDL, usługi, szpital, przychodnie zdrowia.

Dodatkowym atutem zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Błoni Nadsańskich i terenów zielonych służących do rekreacji i wypoczynku. Blok w bardzo dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, klatka czysta, odświeżona, spokojni sąsiedzi, domofon, zieleń wokół bloku dobrze utrzymana.
Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia. Mieszkanie można zakupić w celach mieszkalnych lub jako inwestycję mieszkanie na wynajem.

Atuty mieszkania:
• atrakcyjna cena sprzedaży,
• lokalizacja - osiedle z pełną infrastrukturą,
• mała powierzchnia mieszkania, a duża łazienka,
• niskie koszty utrzymania mieszkania,
• możliwość własnej aranżacji mieszkania.

Cena sprzedaży 229 000 - zł do negocjacji

DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI
ul. Wojska Polskiego 3 C
37-450 Stalowa Wola
tel. 501 076 535
www.domanscy.comOferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »