Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Al. Jana Pawła II, 4 pokoje z balkonem,

Cena: 369000 zł , Dodano: 12 Kwietnia


Biuro nieruchomości Domino poleca do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 61,9m położone na IV piętrze w centrum miasta przy Al. Jana Pawła II.

Lokal jest dwustronny, ładnie nasłoneczniony. Na daną powierzchnię składają się 4 pokoje, łazienka, wc, kuchnia oraz przestronny przedpokój. Standard mieszkania do remontu. Okna częściowo plastikowe. W większości pokoi wykładzina. W kuchni i łazienkach płytki starszego typu. Mieszkanie bez termy. Ciepła i zimna woda z miasta. Do mieszkania przynależy piwnica. Dla bezpieczeństwa w bloku zainstalowano domofon a dla wygody mieszkańców przed blokiem wygospodarowano miejsca parkingowe. Miesięczny koszt czynszu to ok. 680 zł.

Zaletami mieszkania są: świetna lokalizacja, blisko hala targowa, przedszkola, żłobki, restauracje, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz możliwość wykończenia mieszkania wg własnego uznania.

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania w obecności Pośrednika rodziny jak również inwestorów.

Cena 369 000 zł

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
535 026 333


Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
535 026 333
509 026 303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »