Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

3-pokojowe mieszkanie, Stalowa Wola

Cena: 350000 zł , Dodano: 6 Maja
Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni 53,4 m² na czwartym piętrze. To wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o stworzeniu swojego własnego azylu w sercu miasta. Mieszkanie posiada balkon typu loggia, który pozwoli cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem na otoczenie.

Obecnie mieszkanie wymaga remontu, co stanowi doskonałą okazję do wykreowania przestrzeni dokładnie według własnych upodobań. Układ pomieszczeń można dostosować do swoich potrzeb, a jasne i przestronne wnętrza stanowią idealną płaszczyznę dla Twoich kreatywnych pomysłów.

Pomimo braku windy, mieszkanie na czwartym piętrze oferuje spokojną atmosferę i prywatność. Po zakończeniu remontu, zyskasz unikalne mieszkanie, które odzwierciedli Twój charakter i styl życia. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, restauracje oraz komunikacja miejska, zapewniając wygodę codziennego funkcjonowania.

Opis mieszkania:

mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 składa się z następujących pomieszczeń:
- pokój 1 - 9,5 m2
- pokój 2 - 15,7 m2
- pokój 3 - 9,0 m2
- korytarz - 6,0 m2
- łazienka- 3,6 m2
- kuchnia - 8,8 m2
- balkon typu loggia - około 2 m2

Czynsz administracyjny około 460 zł , w czynsz administracyjny wliczono zaliczkę na wodę i ścieki, zaliczka c.o., opłatę eksploatacyjną, fundusz remontowy, legalizację wodomierzy, działalność społeczną.

Stan prawny nieruchomości:
Lokal stanowiący odrębną własność z księgą wieczystą bez roszczeń i hipoteki. Do lokalu przysługuje udział w nieruchomości wspólnej wynoszący 5340 / 431200.

Najbliższe otoczenie:
Sklepy:
- Żabka - 290 m
- Lidl - 750 m
- PSS Społem 1 - 550 m
- Pod telegrafem piekarnia - 180 m
- Sklep mięsny Matthias - 190 m
- Apteka Panax- 180 m

Edukacja:
- Przedszkole nr 6 - 400 m
- Szkoła Podstawowa nr 3 - 500 m

Rozrywka:
- Park Zimnej Wody- 600 m
- Błonia Nadsańskie - 950 m
- Orlik- 750 m
- Centrum handlowe Vivo - 2,8 km

Jeśli masz wizję idealnej przestrzeni i jesteś gotowy podjąć wyzwanie remontu, to mieszkanie jest stworzone dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i odkryć potencjał tej nieruchomości.

Opiekun oferty:
Dariusz Kacperkiewicz
tel. 797 932 128
d.kacperkiewicz@freedom-nieruchomosci.pl

>Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.
Skontaktuj się:
797719162
k.kozlowska@freedom-nieruchomosci.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »