Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »

Lokal w centrum miasta, po remoncie, pod biura

Cena: 70000 zł , Dodano: 4 Maja
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca Państwu do sprzedaży nowoczesny, przestronny lokal biurowy po remoncie generalnym, znajdujący się w ścisłym centrum miasta na piętrze biurowca, w którym obecnie prowadzone są działalności gospodarcze o charakterze usługowo – handlowym.

W 2023 roku lokal przeszedł generalny remont, wymieniono okna, zamontowano rolety dzień/noc, położono nowe podłogi, odmalowano ściany. Zamontowano antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dla wygody użytkownika lokalu, lokal wyposażono w w energooszczędną klimatyzację. Do dyspozycji Najemcy pozostają pomieszczenia sanitarne o pow. ok. 12m z osobnym wejściem z korytarza.

Doskonała lokalizacja oraz bliskość głównego ciągu pieszych sprawiają, że jest to idealne miejsce dla przedsiębiorcy planującego otwarcie kancelarii, swojego biura: projektowego, rachunkowego, ubezpieczeniowego itp.

Przed biurowcem wygospodarowano duży, wygodny parking.

Zapraszamy do oglądania nieruchomości w towarzystwie Pośrednika.

Cena netto: 70.000 zł

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem


DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
535 026 333
509 026 303


Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego
Skontaktuj się:
535 026 333
509 026 303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »