Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »

Lokale usługowo biurowe, atrakcyjne czynsze

Cena: 500 zł , Dodano: 30 Kwietnia
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca do wynajęcia lokale przeznaczone pod działalność biurową, szkoleniową, handlową położone w strefie przemysłowej w Stalowa Wola. Dostępne powierzchnie: od 15 do 50 m2.

Dla wygody Najemców przeznaczono ogólnodostępny aneks kuchenny wraz z jadalnią oraz pomieszczenia sanitarne WC na każdym poziomie budynku.

Obiekt o łącznej powierzchni ok. 800 m2 składa się z dwóch kondygnacji. Duża ilość zieleni, rozwiązanie architektoniczne oraz rozkład pomieszczeń na wynajem nadaje temu miejscu atrakcyjności i stwarza Najemcom poczucie komfortu pracy. Dodatkowy atut to bardzo dobra lokalizacja – obiekt usytuowany jest przy drodze asfaltowej w pobliżu Huty Stalowa Wola i Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażony w niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej infrastrukturę, pomieszczenia socjalne, łazienki, portiernię i aneks kuchenny. Wszystkie pomieszczenia ogrzewane z sieci miejskiej. Dla wygody Najemców wygospodarowano duże, wygodne zaplecze parkingowe. Na terenie obiektu zainstalowano alarm i monitoring.

Czynsz najmu netto 30 zł/1m

tel. Pośrednika
509-026-303
, 535-026-333
Skontaktuj się:
509-026-303
535-026-333
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »