Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Mieszkanie o pow. 32m, 2 pokojowe z balkonem

Cena: 229000 zł , Dodano: 26 Marca
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku przy ul. Sandomierskiej. Lokal o powierzchni ok 32m2 składa się z 2 pokoi (jeden przechodni), kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest ładnie nasłonecznione, idealne do własnej aranżacji (do odświeżenie). Miesięczny czynsz wynosi ok 450 zł ( w tym C.O, woda i wywóz śmieci na 1 os). Poza czynszem do opłacenia pozostaje jedynie prąd. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej.

Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Wygospodarowano miejsca parkingowe, oraz przeprowadzono termomodernizację budynku. Klatki schodowe są zadbane a administracja wyraźnie dba o porządek.

Lokalizacja:
Budynek znajduje się w spokojnej części miasta przy ul. Sandomierskiej, w bliskim otoczeniu znajduje infrastruktura osiedlowa: sklepy, place zabaw, liczne tereny rekreacyjne.

Kupując to mieszkanie otrzymają Państwo lokal z funkcjonalnym układem pomieszczeń, położony w rozwijającej się części miasta jakim jest Rozwadów, w którym będzie się mieszkało wygodnie i przyjemnie.
Skontaktuj się:
535-026-333
15 30-70-360
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »