Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Pozostałe »

Pluskwa i nie tylko

Cena: 200 zł , Dodano: 4 Lutego
Specjalizujemy się w zwalczaniu: pluskwy domowej, prusaków, karaluchów.


DZIAŁAMY W RAMACH METODY SBD: Skutecznie, Bezpiecznie, Dyskretnie:

POLECANE SKUTECZNE METODY ZWALCZANIA:

- metoda zamgławiania ULV - szczególnie polecana na pluskwy domowe, mole spożywcze jak również mole odzieżowe, rybiki cukrowe.Zamgławianie ULV inaczej aerozolowanie zimną mgiełką - pomaga penetrować najmniejsze zakamarki, ale tak jak w życiu nie liczy się co jest na zewnątrz (maszyna to tylko aplikator), ale bardziej co jest w środku, a mianowicie co zostanie wlane do zbiornika, nie każdy środek działa dobrze, tym bardziej, jeśli dobierze się do tego złe środki lub proporcje. Wynika to z wiedzy nt. środków i oddziaływania poszczególnych substancji w dany sposób, niektóre z nich oddziałują na porażenie systemu nerwowego, zatkanie przetchlinek (płuca insektów) , utrudnia im to oddychanie i powoduje efekt KNOW OUT, blokuje hormon wzrostu, powoduje bezpłatność u insektów lub powoduje niszczenia pokrycia ciała insekta tym samym powoduje odwodnienie, owady swoją temperaturę zmieniają z pomocą zmiany otoczenia, ich ciało (chitynowy pancerz) nie ma możliwości w inny sposób stymulowania temperatury ciała.

- oprysk grubokroplisty - tak samo jak zamgławianie ULV (ultra low volume) powoduje zwilżenie powierzchni na których przebywają, przebiegają insekty, tym samym mikrokapsułki przenikają przez chitynowy pancerz powodując śmierć w wyniku takie lub innego działania danego środka.Tak jak przy zamgławianiu liczy się to co zostało wlane do środka.
Przeprowadzamy skuteczny zabieg usuwania Pluskiew, Prusaków, Karaluchów. Proces dezynsekcji w zależności od zapluskwienia trwa od 2 do nawet 8h.
Wszystko po to by pozbyć sie niechcianego lokatora z naszego domu/ mieszkania. Sposób przeprowadzenia usuwania Pluskiew, Prusaków Karaluchów jest procesem złożonym, dlatego nie może trwać 15 min. Wymaga odpowiedniej wiedzy, cierpliwości i skrupulatności od osoby przeprowadzającej dezynsekcję.
W ramach zabiegu stosujemy kilka metod jednocześnie.

Tyle teorii.

Ceny od 200 złotych (kawalerki,małe mieszkania)
Pluskwy pryskamy conajmniej 2krotnie.
Po 14 dniach od pierwszej wizyty,kolejna wizyta.
Po kolejnych 14 dniach,3 wizyta lub kontakt telefoniczny.Robimy wywiad i jeżeli jest podejrzenie że robaczki dalej sa,pryskamy 3 raz gratis. Za 3 raz nie pobieramy opłat.


Jeśli Masz problem z w/w owadami i nie możesz uporać się z nim własnymi środkami, siłami zapraszamy.
Stalowa Wola okolice do 50kilometrów.
Skontaktuj się:
602681980
pawelscot@poczta.fm

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Pozostałe »