Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

Nowe Osiedle

Cena: 1 zł , Dodano: 20 Listopada
NOWE OSIEDLE
Liczba pokoi : 1-3
Metraż pokoi: 26-58m2
Liczba pięter: 4
Wszystkie apartamenty z balkonami
Lokalizacja: ul. Wańkowicza w Nisku


Zielone Osiedle to kompleks trzech budynków mieszkalnych wraz z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi, placami zabaw oraz powierzchniami usługowymi. Przedsięwzięcie powstało z ideą stworzenia niezależnego osiedla które zaspokoi wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców.
Dołożono wszelkich starań aby skomponować niską zabudowę zapewniającą poczucie przestrzeni pomiędzy budynkami oraz widoki na tereny zielone i rekreacyjne. Zadbano również o bezpieczeństwo użytkowników gdyż w ramach inwestycji planowane jest przedłużenie chodnika ul. Wańkowicza oraz usprawnienie ruchu drogowego.


Zabudowa powstanie sukcesywnie w trzech etapach: poczynając od budynku A, poprzez budynek B i kończąc na budynku C. W sumie powstanie 106 lokali mieszkalnych oraz około 200 mkw usług. Każdy budynek będzie wyposażony w windę oraz duże komórki lokatorskie.
Dla każdego mieszkania zaprojektowano balkon. Dbając o poczucie bezpieczeństwa lokatorów podniesiono parter budynku ponad poziom terenu. Ofertę uzupełniono również o mieszkania dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Zielone Osiedle charakteryzuje się prostą komunikacją do centrum miasta oraz wszystkich usług w okolicy.
Pracujesz w Stalowej Woli? Nie ma prostszego dojazdu po skręceniu na ulicę Sandomierską! Bliska odległość do strefy ekonomicznej oraz powstających inwestycji daje swobodę łatwego dojazdu do tworzących się miejsc prac.

Więcej informacji w biurze agencji Latawiec Nieruchomości.

Skontaktuj się:
505456936
biuro@latawiec-nieruchomosci.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »