NIEAKTUALNE

Recepcjonista/ka

Cena: 0 zł , Dodano: 29 Maja

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1800 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
- obsługa połączeń telefonicznych oraz ogólnofirmowej poczty elektronicznej
- obsługa interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji
- ewidencja i obsługa korespondencji
- zarządzanie dokumentacją biurową, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
- nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji wewnątrz firmy
- przyjmowanie klientów i kontrahentów przyjeżdżających do firmy
- udział w przygotowaniu wizyt gości, rezerwacja hoteli oraz organizowanie transportu gości

Czego oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana komunikatywna znajomość
języka niemieckiego
- wykształcenia wyższego
- zaangażowania i dobrej organizacji
- dokładności i staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- znajomości pakietu MS Office
- prawa jazdy kat. B

Co zapewniamy:

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
- dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę
- stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 25 lat na polskim rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl .
Kontakt telefoniczny: 158149816.

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl w zakładce "do pobrania".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami
Skontaktuj się:
158149816
praca@thoni-alutec.pl