Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Domanscy N, sprzedaz 4 pok w punktowcu

Cena: 420000 zł , Dodano: 8 Maja
Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,63 m2 usytuowane na IV piętrze w budynku z cegły tzw. punktowcu - położone w najbardziej poszukiwanej lokalizacji w mieście.

W skład mieszkania wchodzą 4 osobne pokoje, kuchnia, łazienka, WC i przedpokój. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pokoi, każdy pokój posiada niezależne wejście.
Pokój największy zajmuje powierzchnię 18 m2 posiada wyjście na balkon typu logia. Dwa pokoje są o powierzchni ok.11,08 m2, a czwarty pokój ma 8,06 m2.


W pokojach na podłodze jest mozaika parkietowa w dobrym stanie, na ścianach gładź szpachlowa pomalowana farbą. Kuchnia o powierzchni ok. 9,35 m2 zabudowana meblami robionymi na wymiar, na ścianach płytki, na podłodze terakota w jasnym kolorze. Przedpokój przestronny i słoneczny na ścianach gładź szpachlowa na podłodze terakota. Łazienka o pow. 4,17 m2 z wanną, na ścianach i podłodze płytki w jasnym kolorze – piony wodno kanalizacyjne z PCV stan dobry. WC pow. 1,17 m2 – ściany i podłoga wyłożone płytkami w jasnym kolorze. Mieszkanie jest przestronne, przytulne, bardzo ciepłe i słoneczne,a w bloku mieszkają spokojni i uczynni sąsiedzi. Balkon jest szeroki wyłożony płytkami.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10,35 m2. Mieszkanie jest bez termy, woda ciepła z sieci miejskiej.
Stan techniczny mieszkania dobry, mieszkanie nie wymaga dużego remontu i nakładów z nim związanych. Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Auty mieszkania:
- lokalizacja,
- powierzchnia i funkcjonalny rozkład mieszkania,
- dobry stan techniczny mieszkania
- można w nim od razu zamieszkać,
- meble i wyposażenie mieszkania,
- mieszkanie z księgą wieczystą

LOKALIZACJA


Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane na prestiżowym, zielonym i spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, parking przy bloku, a w pobliżu są: szkoły, przedszkola, korty tenisowe, poczta, szpital, LIDL, apteki, przychodnie, sklepy, usługi, banki, kawiarnie. Dodatkowym atutem zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych do rekreacji i wypoczynku oraz ścieżki rowerowe.

Blok w bardzo dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, klatka czysta, spokojni sąsiedzi, domofon, zieleń wokół bloku dobrze utrzymana.

Opłaty stałe 830 zł/m-c w tym czynsz, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, ryczałt woda ciepła i woda zimna, ścieki i odpady.

W cenę mieszkania wliczone są meble w kuchni,zmywarka, okap, lodówka LG typu Door-in-Door z kostkarką, w przedpokoju szafa na garderobę robiona na wymiar, wyposażenie łazienki.

MIESZKANIE JAK KAŻDA NIERUCHOMOŚĆ ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE DO PRZEPROWADZENIA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI I CZEKA NA CIEBIE.

Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3 c
tel. 501 076 535, 15 /843 19 8
www.domanscy.com


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ta ofertą.


Cena mieszkania 420 000 zł – do negocjacji

Cena za 1 m2 - 5 782,73 zł - do negocjacji.

Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »