Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

B&B Dom w zabudowie szeregowej oś. Hutnik

Cena: 498000 zł , Dodano: 1 Maja
Dom w zabudowie szeregowej położony jest w Stalowej Woli przy ul. Wańkowicza. Ściany zewnętrzne są ocieplone i mają nową elewację. Dach był remontowany kilka lat wstecz.
Powierzchnia użytkowa to 110,90 m.kw, ale w rzeczywistości jest większy. Solidnie wykończone piwnice oraz poddasze sprawiają, że przestrzeni do wykorzystania jest bardzo dużo.
Budynek ma kilka poziomów. Na poziomie "0" znajduje się duży garaż z kanałem. Poziom "1/2" to obszerny salon z tarasem i widokiem na ogródek. Poziom "1" to kuchnia z jadalnią, łazienka i WC. Pomieszczenia są spore i bardzo ustawne. Na poziomie wyższym (kilka schodów) znajdują się dwa ładne pokoje oraz druga łazienka. Następny poziom to poddasze. Pięknie wykończone parkietem podłogi, skośny sufit oraz szafy wnękowe sprawiają, że ta powierzchnia może być wykorzystana na garderobę, siłownię czy pokój zabaw dla dzieci.
Stan techniczny domu można określić jako dobry. Wymaga jedynie niedużego remontu i aranżacji wnętrz. Jest to doskonała oferta dla rodziny z dziećmi.
Do budynku doprowadzone są wszystkie media miejskie łącznie z centralną ciepłą wodą
Skontaktuj się:
502377989
biuro@bb-nieruchomosci.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »