Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Domańscy N sprzedaż 3 pok I p od. Fabryczne

Cena: 295000 zł , Dodano: 29 Marca
Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,14 m.kw. usytuowane na I piętrze w bloku z cegły.

W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje: największy pokój o pow. ok. 18,6 m2, drugi pokój o pow. 9,56 m2 i trzeci pokój o pow. 8,63 m2, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pokoi, każdy pokój posiada niezależne wejście z przedpokoju.

Kilka lat temu w mieszkaniu wstawiono nowe okna z PCV, na podłodze parkiet. Stan techniczny mieszkania - raczej do remontu.

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane na osiedlu z pełną infrastrukturą, parking przy bloku, a w pobliżu są: Carrefour, Leclerc, markety budowlane, szkoły, 2 przedszkola, miejski żłobek, sklepy, usługi. cukiernie, przychodnia zdrowia.

Dodatkowym atutem zamieszkania w tej lokalizacji jest bliska odległość na basen, halę targową, dworzec PKS i PKP. Blok w bardzo dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, klatka czysta, odświeżona, spokojni sąsiedzi, zieleń wokół bloku dobrze utrzymana. Blok położony w spokojnym miejscu bo w środku osiedla z dala od hałasu z głównych dróg.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Opłaty stałe za tak duże mieszkanie są umiarkowane jak bo wynoszą tylko 465 zł/m-c, w tym czynsz, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy. Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Cena mieszkania 295 000 zł – do negocjacji.


Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3 c
tel. 501 076 535, 15 /843 19 8
www.domanscy.comSerdecznie zapraszamy

Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »