Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Domańscy N, lokal 90 m2 w centrum do wynajęcia

Cena: 3600 zł , Dodano: 29 Marca
Domańscy Nieruchomości - polecamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 90 m2 w centrum Stalowej Woli. Lokal mieści się w budynku położonym w centrum miast,

Budynek o nowoczesnej architekturze, wykończony w wysokim standardzie, z systemem klimatyzacji i wentylacji, monitorowany, wyposażony w sieć teleinformatyczną i światłowody. Modułowa konstrukcja budynku, wysokość kondygnacji 3 m, infrastruktura budynku umożliwiają dostosowanie lokalu pod każdy rodzaj działalności. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym nie wymaga od najemcy dużych nakładów na jego adaptację, prawie natychmiast można prowadzić w nim działalność.Lokal jest jasny, przestronny, posiada duże okna witrynowe, na podłodze gres.

W budynku znajdują się inne firmy handlowo-usługowe generujące duży ruch klientów. Budynek położony w miejscu o dużym nasileniu ruchu pieszych oraz samochodowym, w sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy punkty usługowe, przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking ogólnodostępny.

W lokalu można prowadzić różnorodną działalność handlową, usługową, biurową, kancelarię notarialną i gabinety medyczne.

Miesięczny czynsz najmu netto 40 zł/m2 - koszty eksploatacji budynku związane z prawidłowym funkcjonowaniem Lokalu i Budynku (m.in. monitoring, sprzątanie, CO, klimatyzacja, Internet).


Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3 c
tel. 501 076 535, 15 /843 19 8
www.domanscy.com

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »