NIEAKTUALNE

Kierownik Robót w Firmie Budowlanej w Nisku

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Marca
Praca w Firmie Budowlanej w Nisku i okolice jako kierownik robót.
Zakres obowiązków:
- nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczną i harmonogramy
- opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
- nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców
- systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
- sprawdzanie dokumentacji wykonawczej
- sporządzanie dokumentacji powykonawczej
- odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia
dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy
- rozliczanie kontraktów firm oraz dokonywanie odbiorów w imieniu inwestora,
- współudział w odbiorach końcowych inwestycji i przekazaniu do użytkowania,
- okresowe raportowanie do zarządu.
Wymagania:
- wykształcenie techniczne – budownictwo,
- umiejętność analizy dokumentacji technicznej
- sprawne posługiwanie się oprogramowaniem pakietu Office, AutoCad
- prawo jazdy kat. B,
- Oczekujemy, aby zatrudniona osoba była odpowiedzialna, sumienna i zaangażowana. - - - Jednocześnie powinna dobrze organizować pracę własną i zespołu pracowników lub kontrahentów.

Oferujemy:

- udział w rzetelnie prowadzonych inwestycjach z uwzględnieniem najnowszych technologii w budownictwie,
- interesujące warunki zatrudnienia w stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Kontakt do osoby rekrutującej Tomasz 693569386
Pozdrawiam
Skontaktuj się:
693569386
koremkoc@gmail.com