Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Pysznica – dom w stanie deweloperskim 158,8m

Cena: 730000 zł , Dodano: 28 Marca
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż wygodny dom parterowy o powierzchni 158,84 m2, posadowiony na działce o pow. 1000m2, aktualnie będący w trakcie rozpoczętej budowy. Kameralna inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Jasna Polana, składać się z 4 wolnostojących, nowoczesnych domów

Proponowany budynek do sprzedaży będzie oddany w stanie deweloperskim wg opisu poniżej:

ściany konstrukcyjne z pustaków ceramicznych, ścianki działowe murowane, dach w konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką BRASS, rynny i rury spustowe PCV, stropy Teriva, stolarka okienna PCV, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, brama garażowa panelowa z silnikiem na pilota, instalacja kominkowa, tynki wewnętrzne gipsowe, podłogi na podkładzie betonowym z izolacją termiczną styropian 10cm, hydroizolacja – folia, wylewka zbrojna gładka bez parkietów, płytek, elewacja zewnętrzna docieplona styropianem, tynk akrylowy, parapety zewnętrzne, schody wyjściowe zewnętrzne.

Instalacje: wod-kan, gaz bez białego montażu i bez urządzeń odbiorczych, instalacja elektryczna bez białego montażu, instalacja centralnego ogrzewania i kominkowa bez grzejników, bez kotła, ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach, przedpokoju.

Termin oddania budynku: II kwartał 2023 roku.

PCC – 0 %

Rozkład pomieszczeń: salon z jadalnią o pow. 28,15m z aneksem kuchennym o pow. 10.73m, spiżarnia, 3 sypialnie o pow. od 14 do 18m każda, łazienka 8,88m, toaleta 1,53m, przedpokój i wiatrołap ok. 12m, pomieszczenie gospodarcze 6m, garaż dwustanowiskowy ponad 35m.

Opis projektu domu:

– dom z poddaszem nieużytkowym

– na parterze zaplanowano trzy sypialnie

– wygodna półotwarta kuchnia z wyjściem na salon z kominkiem

-łazienka, spiżarnia, hall, przedpokój, garderoba

Dodatkową zaletą tej oferty jest jej lokalizacja – na podmiejskim osiedlu, ok. 5 km od Stalowej Woli, pośród pięknych, nowych domów jednorodzinnych. Miejsce można uznać za bardzo bezpieczne, z dala od głównej ulicy co umożliwia najmłodszym bezpieczną zabawę a dla wszystkich domowników możliwość korzystania ze sportów.

Cena 730.000 zł


Realizacja i oddanie kluczy do budynków przewidziane jest na II kwartał 2023r.

Kupujący jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC – 2%).
Ponadto oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.BIURO ZASTRZEGA !!! ZAŁĄCZONE ZDJĘCIA SĄ ROBIONE W TRAKCIE REALIZACJI PODOBNYCH PROJEKTÓW

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem[/i]
Skontaktuj się:
15 30 70 360
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »