Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Lokal o pow. 238 m położony w ścisłym centrum

Cena: 495000 zł , Dodano: 28 Marca
W dniu dzisiejszym Biuro Nieruchomości DOMINO ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal o pow. 238 m2 przeznaczony pod działalność handlową, usługową, biurową, restaurację, studio kosmetyczne, fryzjerskie, spa itp.. położony w ścisłym centrum przy al. Jana Pawła II na niskim parterze, z wejściem z chodnika lub z parkingu.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych. Dotychczas prowadzona w nim była działalność handlowa – znany i lubiany w Stalowej Woli sklep “Coco Collection” z ekskluzywną odzieżą i biżuterią damską.

Istnieje możliwość zakupu lokalu wraz z biznesem (sklep online i stacjonarny salon odzieżowy od 25 lat na rynku z rozpoznawalną marką i stałymi klientami). W tym przypadku dodatkowa cena ustalona zostanie indywidualnie.

Właściciel zastrzega, że lokal może zostać sprzedany z profesjonalnym wyposażeniem, (szafy, półki, biurka, stojaki, szafki kartotekowe, armatura, oświetlenie). Witryny okienne aluminiowe, drzwi antywłamaniowe, na podłogach płytki antypoślizgowe, sufity podwieszane. Lokal jest system alarmowy oraz wewnętrzną sieć telefoniczną i internetową. Na budynku dużo miejsca na podświetlane szyldy reklamowe.

Podzielony na dwie przestronne sale sprzedaży z wydzielonymi szatniami dla klientek, biuro, łazienkę, pokój socjalny, pomieszczenie magazynowe. Dedykowany do działalności handlowej z uwzględnieniem obowiązujących wymogów oraz standardów. Aranżacja lokalu pozwala również na prowadzenie działalności usługowej, niehandlowej ( kancelaria, biuro).

Cena 495.000 zł

Polecamy ten lokal, a wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na prezentację oferty po wcześniejszym umieniu terminu spotkania

Tel. Pośrednika:

509-026-303 / 15 30-70-360.[/i]

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem[/i]
Skontaktuj się:
15 30-70-360
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl