Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Ul. Staszica, mieszkanie 68m, 4 pokoje, loggia

Cena: 325000 zł , Dodano: 28 Marca
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż dwustronne, dobrze nasłonecznione mieszkanie o pow. 67,53 m2, położone w wieżowcu z windą na ul. Staszica.

Rozkład pomieszczeń – kuchnia, salon z balkonem, 3 pokoje, przedpokój, łazienka, toaleta. Do lokalu przynależy komórka na półpiętrze oraz piwnica w częściach wspólnych budynku. Mieszkanie położone na 9 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem na miasto.

Ponadto:

– w mieszkaniu wymieniono wszystkie oka na nowe
– czynsz miesięczny wynosi ok. 640 zł.

Lokalizacja:
W bloku który przeszedł termomodernizację. W bliskim otoczeniu jest pełna infrastruktura osiedlowa: sklepy, markety, szkoły, przedszkola, tereny zielone, miejsca do spacerowania i wypoczynku; parki, ścieżki rowerowe.

Cena 325.000 zł


Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty. Istnieje możliwość obejrzenia lokalu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem[/i]
Skontaktuj się:
15 30 70 360
535026333
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »