Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »

Lokal do wynajęcia 238 m w centrum.

Cena: 2500 zł , Dodano: 24 Listopada
Biuro Nieruchomości Domino poleca do wynajęcia lokal o powierzchni 238m przeznaczony pod działalność handlową, usługową, biurową, restaurację, studio kosmetyczne, fryzjerskie, spa itp.. położony w ścisłym centrum przy al. Jana Pawła II na niskim parterze, z wejściem z chodnika lub z parkingu.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych. Dotychczas prowadzona w nim była działalność handlowa – znany i lubiany w Stalowej Woli sklep “Coco Collection” z ekskluzywną odzieżą i biżuterią damską.

Istnieje możliwość wynajęcia lokalu z profesjonalnym wyposażeniem, (szafy, półki, biurka, stojaki, szafki kartotekowe, armatura, oświetlenie). Witryny okienne aluminiowe, drzwi antywłamaniowe, na podłogach płytki antypoślizgowe, sufity podwieszane. Lokal jest wyposażony w system alarmowy oraz wewnętrzną sieć telefoniczną i internetową. Na budynku jest dużo miejsca na podświetlane szyldy reklamowe.

Podzielony na dwie przestronne sale sprzedaży z wydzielonymi szatniami dla klientek, biuro, łazienkę, pokój socjalny, pomieszczenie magazynowe. Dedykowany do działalności handlowej z uwzględnieniem obowiązujących wymogów oraz standardów. Aranżacja lokalu pozwala również na prowadzenie działalności usługowej, niehandlowej (kancelaria, biuro).

W bezpośredniej bliskości znajdują się duże osiedla mieszkaniowe, sąd, ZUS, oraz liczne punkty usługowo – handlowe, sklepy, gabinety, urzędy, banki, kancelarie prawne, notarialne i inne tym podobne…

Powierzchnia 238 m2, cena czynszu 2500 zł/m-c brutto plus opłaty do wspólnoty w tym ogrzewanie oraz prąd, woda.

Polecamy ten lokal, a wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na niezobowiązującą prezentację.

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
509 026 303
BUDYNEK TKB PARTER

Skontaktuj się:
535026303
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »