Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Szukam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Pracownik Produkcji

Cena: 0 zł , Dodano: 27 Października
Firma Q-BEV Sp. z o.o. zajmująca się produkcją napojów energetycznych poszukuje osób do pracy na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Stalowa Wola

WYMAGANIA: dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków – zadań

WYMAGANIA – ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- zdolności manualne – mile widziane
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- obsługa urządzeń produkcyjnych
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
- utrzymywanie standardu higienicznego linii

OFERUJEMY:

· Stabilne zatrudnienie

· Perspektywy rozwoju zawodowego

· zatrudnienie w pełny wymiarze czasu pracy

· Wynagrodzenie + premię

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 785 500 987 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres q-bev@q-bev.com

Skontaktuj się:
785 500 987
q-bev@q-bev.com