Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Freedom Nieruchomości: Mieszkanie Nisko

Cena: 320000 zł , Dodano: 11 Września
Freedom Nieruchomości Stalowa Wola prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Nisku, 72 m2 przestronne z dużym balkonem i piwnicą.

#duży balkon
#4 pokoje
#łazienka z oddzielnym wc
#parking przy budynku
#powierzchnia 72 m2
#atrakcyjna lokalizacja


Freedom Nieruchomości w Stalowej Woli prezentuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu 1000-lecia w Nisku. Mieszanie o powierzchni 72 m2 w skład którego wchodzi:

•4 pokoje
•Kuchnia
•Łazienka
•Oddzielne wc
•Korytarz
•Piwnica
•Duży balkon

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu pełna infrastruktura potrzebna do komfortowego życia (sklepy, szkoła, kościół, apteka, bank) świetnie skomunikowane z resztą miasta.

Mieszkania posiada atrakcyjny układ pomieszczeń. Wszystkie z czterech pokoi posiada oddzielne wejście z korytarza. Oferta sprzedaży obejmuje również meble kuchenne, oraz dwie pojemne szafy wnękowa. Jedna szafa w korytarzu druga w pokoju.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE NIERUCHOMOŚCI
- stan nieruchomości: do wprowadzenia,
-rodzaj praw: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
- ogrzewanie: miejskie
- ciepła woda: miejska
- miejsce postojowe: przed budynkiem,

link do pełnej oferty: https://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferta/23876-3685-OMS


Zapraszam na prezentację i umówienia się na dzień otwarty DNIA 30.09.2022 od godz. 16.00 do 18.00 aby w pełni docenić potencjał drzemiący w tej nieruchomości.

Agent Freedom Nieruchomości Stalowa Wola:

Dariusz Kacperkiewicz

tel. +48 797 932 128
ul. Poniatowskiego 21I Stalowa Wola


Rozważasz kredytowanie nieruchomości?
Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.


„Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny”.
Skontaktuj się:
+48 797 932 128
k.kozlowska@freedom-nieruchomosci.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »